הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל אריה למזל אריה


התאמת זוגיות: טובה

בעד

מפגש נוצץ ואנרגטי בין שני מזלות אריה הוא תמיד סיבה למסיבה. שני הצדדים רומנטיקנים, אוהבים גיוון, ראוותנים ובעלי מיניות מוחצנת. הורוסקופ אהבה צופה קשר שיהיה תשוקתי ומלא בחושניות. האריה אוהב להעריץ את בן זוגו ובמקביל אוהב שנותנים לו את הכבוד הראוי. מדובר על שילוב בין שני מזלות בעלי אגו רב ועל כן לא תמיד יוכלו להסתדר בקלות. האריה אוהב לאהוב ויעניק לבן זוגו חמימות רבה ונאמנות, אותם גם יקבל חזרה אם שני בני הזוג מאוזנים אחד לשני.

נגד

יותר מדי אגו ויותר מדי אש. האריה הוא מזל עקשן, מלא בכבוד עצמי. מפגש עם בן זוג זהה לא ילך בקלות, לא פעם ייתכנו ריבים קולניים בין שני בני הזוג. נקודת החיכוך הגדולה ביניהם תהיה בנושא השליטה בקשר ועל ההובלה. האריה אמנם נראה מהצד כאקטיבי מאוד, אך כשמכירים אותו טוב מבינים כי האקטיביות שלו שמורה רק לדברים שאותם הוא אוהב לעשות. קשה מאוד להניע אותו למשימות שאינן מעניינות אותו והוא נוטה לעצלנות מסוימת בעיקר במטלות היום יום. כששני בני המזל חולקים את אותו מזל, הקשר יתקשה לתפקד בחיים האמיתיים ושני בני הזוג ינסו לזרוק את האחריות לביצוע אחד לשני. קשר בין שני אריות יוכל להתקיים רק אם שני בני הזוג דומים באופיים, האריה אינו מתפשר בקלות וקשה לו לקבל את טעמו של האחר.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

יום ממוצע, בינוני ואף משעמם. זה בסדר - הזוגיות נמדדת דווקא בימים האלה. היכולת לקבל זה את זה בימים שאין זיקוקים בשמיים ובעיניים היא הגדולה של זוג. החיבור הקוסמי בין מזל אריה למזל אריה הוא טוב וזה אומר שעוד יהיו ימים מעניינים וטובים מאלה.

מחשבון התאמת זוגיות