הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל אריה למזל אריה


התאמת זוגיות: טובה

בעד

מפגש נוצץ ואנרגטי בין שני מזלות אריה הוא תמיד סיבה למסיבה. שני הצדדים רומנטיקנים, אוהבים גיוון, ראוותנים ובעלי מיניות מוחצנת. הורוסקופ אהבה צופה קשר שיהיה תשוקתי ומלא בחושניות. האריה אוהב להעריץ את בן זוגו ובמקביל אוהב שנותנים לו את הכבוד הראוי. מדובר על שילוב בין שני מזלות בעלי אגו רב ועל כן לא תמיד יוכלו להסתדר בקלות. האריה אוהב לאהוב ויעניק לבן זוגו חמימות רבה ונאמנות, אותם גם יקבל חזרה אם שני בני הזוג מאוזנים אחד לשני.

נגד

יותר מדי אגו ויותר מדי אש. האריה הוא מזל עקשן, מלא בכבוד עצמי. מפגש עם בן זוג זהה לא ילך בקלות, לא פעם ייתכנו ריבים קולניים בין שני בני הזוג. נקודת החיכוך הגדולה ביניהם תהיה בנושא השליטה בקשר ועל ההובלה. האריה אמנם נראה מהצד כאקטיבי מאוד, אך כשמכירים אותו טוב מבינים כי האקטיביות שלו שמורה רק לדברים שאותם הוא אוהב לעשות. קשה מאוד להניע אותו למשימות שאינן מעניינות אותו והוא נוטה לעצלנות מסוימת בעיקר במטלות היום יום. כששני בני המזל חולקים את אותו מזל, הקשר יתקשה לתפקד בחיים האמיתיים ושני בני הזוג ינסו לזרוק את האחריות לביצוע אחד לשני. קשר בין שני אריות יוכל להתקיים רק אם שני בני הזוג דומים באופיים, האריה אינו מתפשר בקלות וקשה לו לקבל את טעמו של האחר.

הורוסקופ אהבה יומי 01/08/2021

היום לא יום מוצלח לאהבה בין מזל אריה לבין מזל אריה. זה נכון שבדרך כלל האהבה גדולה ופורחת, אבל היום צריך לקחת צעד אחד אחורה. כל צד צריך קצת זמן לבד - זה נחוץ ועוזר לחזור אל האהבה טעונים באנרגיה קוסמית חזקה - ובימים הבאים יהיה יותר טוב

מחשבון התאמת זוגיות