הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל דגים למזל דגים


התאמת זוגיות: סבירה

בעד

סרט רומנטי, פנטזיה, אהבה נשפכת, אמפתיה הדדית, תקשורת זורמת והפריה הדדית. הדגים, באהבתו המיסטית, שכל כך מלא באינטואיציות ותחושות גורליות מוצא בן זוג שיכול להאמין לו ואף לפתח את רעיונותיו, קשר מרגש עם תחושות גורליות.

נגד

יותר מדי דגים בקשר אחד, גם ככה זה מזל משתנה, מפוצל וגמיש. הדגים פועל במיטבו לצד בן זוג דומיננטי ומקובע, המזל הזה עוזר לייצב את הקשר ולהכניס סדר בחייו של הדגים וזה בתמורה מעשיר את עולמו ועוזר לו בביצוע. כאשר יש שני דגים בקשר כבר אין מי שממש יוביל או מישהו דומיננטי מספיק שיוכל לשמש העוגן, הסלע של הקשר. במערכת יחסים זו, שני הצדדים יחפשו לחזק את הביטחון העצמי, לשפר את יכולת הביצוע ובעיקר ירצו לקבל תשומת לב רבה, מה שהצד השני אינו מסוגל לספק ואז הנטייה הטבעית של הדגים תהיה לשקוע ברחמים עצמיים. קשר כזה בין דגים לדגים יוכל בקלות ליפול על גזרת החלום יותר, שני בני הזוג יסחפו אחד את השני לסערת רגשות ותחושות בטן תוך כדי איבוד קשר עם העולם הפרקטי.

הורוסקופ אהבה יומי 28/10/2021

מה אפשר להגיד? הזיווג סביר בין מזל דגים לבין מזל דגים, והיום שני הצדדים הם ביום שלא מרשים מבחינת הורוסקופ אהבה לכאן או לכאן. מומלץ לקחת כל דבר עם חיוך ולחזק את ההרגשה בלב.

מחשבון התאמת זוגיות