הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל דלי למזל דלי


התאמת זוגיות: טובה

בעד

בראש ובראשונה בגלל הערכה הדדית. הדלי הקבוע בקבוצת מזלות האוויר אירגן לעצמו ספר חוקים שבעיקרם דרכי התנהגות ומוסר חברתיים, המזל הזה יציב על אף שמהצד נראה שהוא מרחף אך הוא פשוט יציב בעולמו שלו, לפעמים זה הרבה מעל גובה הקרקע. אם יש משהו שחשוב למזל הזה שאנשים בקרבתו, ובפרט השותף שלו לקשר יהיו בעלי ערכים מוסריים דומים לשלו. כשיש עוד דלי בסביבה האמון בין שני בני הזוג בשמיים, שלא לדבר על תקשורת. אמנם לכל אחד מהם יש את הדברים המעניינים אותו אבל בגלל כבוד הדדי ישנו גם תהליך הפרייה משותף. שניהם מאוד יעריכו אחד את השני ויאהבו את חוש ההומור של הצד האחר.

נגד

החוסר בתכונות ממזלות אחרים: במקרה הזה החוסר במזלות אש או מים יביא לקשר קרירות יחסית, הדלי והדלי ביחד יהיו מאוד קומוניקטיביים ויחלקו תפיסת עולם וחווית משותפות אבל תהיה בעיה של חוסר בתשוקה. מזל דלי הוא לא מזל קל. כשהוא מגיע לסיטואציות חברתיות הוא בדרך כלל זורם ומשרה אווירה נעימה אבל בסופו של יום הוא מקובע ועקשן, דובק בעקרונותיו ומעדיף להיות זה שמדבר וקובע את הדרך. נכון שמפגש עם דלי אחר מוריד את המחסומים האלו של הדלי, אחת הסיבות המרכזיות לעקשנותו ועצמאותו כי הוא מאמין שאחרים יכשלו במשימה, וכאן מגיע דלי נוסף עם סטנדרטים דומים ויש אמון ויש גם פחות עקשנות אבל זה לא יהיה מספיק, מה גם שרצוי שתפיסות העולם של שני בני הזוג יהיו דומות כבר בתחילת הקשר, יהיה לשני הצדדים קשה לזוז משמעותית מעקרונותיהם לאורך הזמן.

הורוסקופ אהבה יומי 22/04/2021

היום לא יום מוצלח לאהבה בין מזל דלי לבין מזל דלי. זה נכון שבדרך כלל האהבה גדולה ופורחת, אבל היום צריך לקחת צעד אחד אחורה. כל צד צריך קצת זמן לבד - זה נחוץ ועוזר לחזור אל האהבה טעונים באנרגיה קוסמית חזקה - ובימים הבאים יהיה יותר טוב

מחשבון התאמת זוגיות