הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל קשת למזל קשת


התאמת זוגיות: טובה

בעד

אין ספק שזהו שילוב מוצלח, מזל קשת הדינמי והזקוק לחופש מוצא בן זוג עם מקצב דומה, סוף סוף יש מישהו שחווה פנימית וחיצונית את מה שהצד השני עובר, יש שותף שמבין את האי שקט הקבוע ואיתו גם את הצורך בלהשביע אותו. גם הצד התקשורתי עובד מצוין לשני בני הזוג, הקשת אינו מזל תקשורתי מוצהר אבל אם יש לו את הבמה הנכונה ואף אחד לא עוצר אותו אז המחשבות נשפכות החוצה, קשת נוסף בשיחה יהיה פרטנר טוב להוצאת מחשבות ולהפרייתן, היתרון של הקשת כמזל גמיש רק מוסיף ליכולת שלו גם להקשיב.

נגד

קשר קצת רעוע. שני מזלות השייכים לאותו יסוד משתנה יגלו עם הזמן שקשה להם לקחת החלטות כי יש יותר מדי מהן, כשייכים למזל האש האגו הוא צד דומיננטי באופי של שניהם, דבר היכול להוביל ללהט רב בעיקר שדברים לא מסתדרים כמו שצריך. מכיוון שהקשת מעריך מקוריות ואיכות קשה לו לקבל תוצאות בינוניות, אמנם הקשת השני יכול להבין את זה אבל מכיוון ששני הצדדים שואפים לגבוה יהיה לשניהם עוד יותר קשה ביחד להגיע לסיפוק. שניהם זקוקים כל כך לחופש ואין גורם מאזן במערכת אז מתחילות הבעיות וכל אחד יחפש וגם ימצא עיסוקים נוספים.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

היום לא יום מוצלח לאהבה בין מזל קשת לבין מזל קשת. זה נכון שבדרך כלל האהבה גדולה ופורחת, אבל היום צריך לקחת צעד אחד אחורה. כל צד צריך קצת זמן לבד - זה נחוץ ועוזר לחזור אל האהבה טעונים באנרגיה קוסמית חזקה - ובימים הבאים יהיה יותר טוב

מחשבון התאמת זוגיות