הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל טלה למזל סרטן


התאמת זוגיות: סבירה

בעד

שילוב של אש ומים, על אף הניגודים יכולים להשלים אחד את השני. שניהם מזלות אקטיביים שפועלים במישורים אחרים. הטלה והסרטן מוקסמים האחד מהשני בהתחלה, אך המשיכה נעלמת אל מול ההבדלים הרבים הקיימים בין השניים. הטלה קופץ בפני כל הזדמנות, ולעומתו הסרטן הוא זהיר. הטלה פועל מהלב, שאפתן המשיג מטרות וקשרים חדשים, לעומתו הסרטן מטפח את הקשרים במעגל הקרוב אליהם, דואג לבית ולהעמקת העולם הפנימי של שניהם. הקשר יפעל במיטבו כאשר כל צד בקשר יעריך את מעלותיו של הצד השני וביכולתו להשלים ולחזק את הצדדים החלשים של הצד השני כמעין יין ויאנג.

נגד

אש ומים שילוב מנוגד אשר לא בהכרח מצליח להתקיים, שני הצדדים מבטאים רצונות הפוכים וההסכמה על דרך פעולה אינה גבוהה. הטלה מכבד את הסרטן כל עוד זה פועל ביושרה ובגלוי. הסרטן מסוגל לבצע מניפולציות על הטלה אשר בנקל נופל לבור הרגשי ואשר אחר כך מאשים את עצמו על שנכנע. הטלה אוהב את החיים שבחוץ בעוד הסרטן מעדיף את חיי הבית, המשפחה והחברים הקרובים אליו. לטלה לשון חדה הפוגעת בסרטן הרגיש.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

מזל סרטן חווה את האהבה היום בצורה יוצאת מן הכלל, אך לעומת זאת הטלה ביום בינוני למדי מבחינת הורוסקופ אהבה. מומלץ לסרטן לעשות צעדי התקרבות. אם האהבה קרה מדי היום אולי כדאי לחכות עוד מספר ימים.

מחשבון התאמת זוגיות