הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל אריה למזל עקרב


התאמת זוגיות: לא מוצלחת

בעד

לשני המזלות איכות קבועה, האריה הוא המזל היציב מבין מזלות האש, והעקרב פועל בדומה תחת משפחת מזלות המים. שניהם רציניים בכוונותיהם ואחראיים בפעולותיהם. האריה פועל בסביבה החיצונית יותר, הוא אוהב חיי חברה פעילים כל עוד הוא שומר על מרכז העניינים ואילו העקרב פועל בסביבת הבית וחוג החברים הקרוב, הוא מעמיק קשרים ומפתח יחסים. קשר מעין זה יפעל במיטבו רק לאחר תקופה מסוימת כאשר האריה מרגיש בכל כולו שהוא אוהב את העקרב ואילו העקרב מצידו זקוק לכך כדי לסמוך על האריה בצורה אבסולוטית. האריה אינו ממהר לחפש אהבות מזמנות ומפתח את רגשותיו לעומק ותקופה נצחית. העקרב מספק לאריה את הקרקע הנוחה ואת העומק הרגשי לפתח מערכת יחסים רצינית.

נגד

שילוב בין אש ומים לא אידיאלי. בעיקר כששני המזלות עקשנים. האריה אוהב לבצע דברים שהוא אוהב ואינו נכנע בקלות לרצונותיו של העקרב. העקרב פועל בשקט, לאט וביציבות ואילו האריה קולני ופועל בצורה מגושמת מדי לצרכיי העקרב. העולמות של האריה והעקרב לא ממש נפגשים ולא במקרה, האריה אוהב את העולם החיצוני, את הפעילות החברתית ואנשים צבעוניים ומרתקים, ואילו העקרב מעדיף את חיי הבית, את השלווה והרוגע, את המעגלים החברתיים המצומצמים אך האיכותיים. העקרב יתקשה לקבל את הפלירטוטים של האריה עם בני המין השני אך האריה צריך זאת כדי להאדיר את כוחו, לשמר את האגו שלו ואינו רואה בסוג תקשורת זה כסימנים לבגידה. העקרב רואה דברים לעומק ומתקשה לעתים לשמור על אופטימיות, הוא מעדיף מחשבה אחראית ומגובשת על פני פזיזות וחוסר אחריות, האריה לעומת זאת זה ירגיש כי העקרב מוריד אותו למטה וגורר אותו למחשבות עמוקות מדי ופסימיות אשר מוציאות לו את החשק מלפעול. מבחינה תקשורתית האריה אינו אוהב לגלוש לשיחות ארוכות על רגשות, הוא מזל פשוט עם רגשות פשוטים המחולקים בדרך כלל לאוהב / לא אוהב. העקרב, לעומתו, מכיל עומק רגשי רב, לרגשות האהבה שלו רבדים רבים. עם בן זוג ממזל אריה, העקרב ירגיש שאין לו פרטנר שמבין את מה שעובר עליו.

הורוסקופ אהבה יומי 28/10/2021

היום יום לא טוב לאהבה. זה זיווג קשה בכל יום, והיום מייצג את המצב שמזל עקרב בעננה של רגשות אהבה שליליות ואיתו מזל אריה שלא חש שום דבר מיוחד. די צפוי לזוגיות הזאת.

מחשבון התאמת זוגיות