הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל בתולה למזל דגים


התאמת זוגיות: סבירה

בעד

הבתולה והדגים נמצאים בגלגל המזלות אחד מול השני, הבתולה מזל משתנה באיכות האדמה והדגים משתנה באיכות המים, שניהם מזלות גמישים ותהיה לשניהם יכולת לקבל את הצד השני ביתר קלות אך הדרך לכך לא תהייה קלה. הקשר יוכל לפעול רק לאחר זמן רב כאשר שני הצדדים מצליחים להתגבר על השוני ביניהם ולקבל את היכולת של שני הצדדים להביא לקשר בדיוק את מה שהצד השני לוקה בחסר. דגים הרגשני, שפשוט מאוהב באהבה מושך מאוד את הבתולה בעל המוח החקרני והאנליטי שירצה להבין לעומק ובצורה שכלתנית כיצד מנגנוני האהבה עובדים ומה קורה כאשר באמת מאוהבים עד מעל לראש. מפגש בין בתולה לדגים יהיה מאוד קסום, הדגים יכול להיות מאוד רומנטי ומלא רגש, דבר שהבתולה יימשך אליו מהר מאוד. הבתולה עם יכולת ההקרבה העצמית יקסום לדגים.

נגד

בסופו של דבר זה קשר בעייתי, שני הצדדים מדברים בשפה שונה לגמרי והמטרות שלהן כמעט הפוכות, הבתולה יהיה זה שיחפש פתרונות פרקטיים, הוא קפדן ומסודר, זהיר ומנומס ואילו הדגים מתפזר בקלות, חי בסוג מסוים של הזיה, של עולם דמיוני רחב, לא בהכרח יהיה המסודר מבין המזלות. מהצד ההפוך, הבתולה ייתפס כגשמי מדי בעיני הדגים וכחסר דמיון. בנוסף, שני המזלות משתייכים לאיכות המשתנה, כל אחד מהם יפעל טוב יותר כאשר בן זוגו יהיה יותר קבוע או יציב ממנו. כאשר שני הצדדים גמישים מדי יהיה קשה מאוד לקבל החלטה או להישען אחד על השני בעתות מצוקה או משברים. הדגים הראוותני והמיסטי, בעל הסודות והחלומות יתחיל לשתף את הבתולה בחלומותיו, בעוד שהבתולה ממש לא יבין מה הוא רוצה.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

היום יום ממוצע, בינוני ורגיל לחלוטין. יש ימים כאלה - בעיקר בזיווג סביר על פי הורוסקופ האהבה בין מזל דגים לבין מזל בתולה.

מחשבון התאמת זוגיות