הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל בתולה למזל דלי


התאמת זוגיות: סבירה

בעד

שילוב בין מזל בתולה למזל דלי יכול להוליד ידידות או שותפות טובה, הקשר ביניהם יהיה מאוד אינטלקטואלי, לשניהם יכולת תקשורת טובה. בתולה ודלי הם מזלות בעלי תכונות של הגיון, השכלה ורואים את מושג האהבה בצורה מופשטת. הדלי אוהב לדבר, הבתולה בגלל גמישותו יהיה פרטנר בעל יכולת הקשבה טובה, הדלי יביא רעיונות מקוריים, הבתולה יארגן אותם לביצוע פרקטי. בכלל שילוב של מזל קבוע (הדלי) עם מזל גמיש-משתנה (הבתולה) הוא שילוב טוב, הדלי יהיה יותר מקובע בדעתו עם עקרונות מובנים ודרך חיים ברורה, הבתולה יוכל להתגמש למטרותיו של הדלי ולהביא איתו את מוסר העבודה כשזה מגיע לביצוע. עמוק בלב, בסוד, הבתולה אוהב את טוב הלב של הדלי ואת חלומותיו.

נגד

דיבורים זה דבר אחד, אבל כאשר נגיע לעולם הממשי, נגלה שבתולה ודלי נשארים יותר בקטע של תקשורת ופחות יסתדרו על מעשים. לכל אחד מהם יש גישה שונה לחיים. הבתולה מתקשה להפגין רגשות ואילו הדלי דווקא נוטה להחצין את רגשותיו. הבתולה מאוד ריאליסטי והגיוני ומולו נמצא את הדלי שראשו בעננים בנסיון לתקן את העולם תוך אמונה במטרות נעלות, רוחניות, גורל ומזל ואמון מוחלט בטבע האדם. הבתולה יורד לפרטים, חשוב לו עולם מאוד פרקטי ויציב על אף שהוא אינו מצטיין בהכרח ביציבות ועל כן יצטרך בן זוג שיהיה יותר יציב ממנו הפועל על הקרקע, הדלי אמנם יציב, אך בעולם שלו, כמזל אוויר הוא מביא לקשר הרבה רעיונות מקוריים שלחלקן אין תמיד אחיזה בעולם הממשי, בנוסף הדלי אוהב את התמונה הגדולה, הדרך פחות חשובה לו העיקר שבסוף המטרה תושג, הפרטים הקטנים של הבתולה משגעים אותו ומורידים לו את יכולת המקוריות והדמיון המלווה את המזל. הבתולה יראה בעיניי הדלי כטרחן מדי, כחסר מעוף וככזה הנתפס למידע לא רלוונטי. הבתולה שאמנם יימשך לרצינות של הדלי יגלה לבסוף שהדלי נאמן יותר לדרך אחת שלא תמיד פרקטית, כעקשן מדי וככזה שרואה תמיד את עצמו צודק על אף שאין לו אחיזה ממשית בעולם המציאותי כמו שהבתולה צריך. הבתולה אשר מאמין בהישגיות ובביטחון פיננסי לא יצליח לשכנע את הדלי שבכלל צריכים כסף בעולם ושצריכים לתכנן כל דבר מראש.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

מה אפשר להגיד? הזיווג סביר בין מזל בתולה לבין מזל דלי, והיום שני הצדדים הם ביום שלא מרשים מבחינת הורוסקופ אהבה לכאן או לכאן. מומלץ לקחת כל דבר עם חיוך ולחזק את ההרגשה בלב.

מחשבון התאמת זוגיות