הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל בתולה למזל עקרב


התאמת זוגיות: טובה

בעד

העקרב והבתולה אינם דומים במהותם אך יכולים בקלות להשלים אחד את השני. העקרב שייך למזלות המים ולאיכות קבועה, מביא עימו את הביטחון והיציבות לקשר. העקרב פועל בחיפוש אחר מטרות פרקטיות ואינו נמהר בהחלטותיו. הבתולה לעומת זאת הוא הפעיל שבזוג, הגמיש והקליל יותר מבין שניהם, אך עם גבולות מוחשיים. הבתולה ימצא בעקרב את העוגן וההחלטיות והעקרב יראה בבתולה ככזה אשר בקלות אפשר לרתום אותו לכל משימה. הבתולה המאופק ימצא חופש ונועזות מסוג שלא חווה ביחסים עם מזלות אחרים וזה מבטיח מערכת יחסים מעניינת ומספקת לשני הצדדים, גם בטווח הארוך.

נגד

הבתולה יכול להיות מוטרד מדי לטעמו של העקרב. העקרב החלטי ומתקשה לעתים לקבל את המעצורים הרבים שנקלים בדרכו של הבתולה. התקשורת בין הבתולה לעקרב היא לא אידיאלית, הבתולה פותח בקלות בשיחה ואוהב לתבלה בפרטים רבים, העקרב לעומתו שתקן ומופנם יותר, הוא לא ממהר לחלוק בפרטים על עצמו ולא תמיד יכיל את הסבלנות לדיבורים שלא מקדמים מעשים. העקרב יכול להיות רגשי מדי לבתולה, טוטלי ונוקשה, מצד שני הבתולה יראה בעיני העקרב כאחד של ממהר לקבל החלטות ותמים מדי כאשר זה מגיע לאופיים של אחרים.

הורוסקופ אהבה יומי 28/10/2021

היום לא יום מוצלח לאהבה בין מזל בתולה לבין מזל עקרב. זה נכון שבדרך כלל האהבה גדולה ופורחת, אבל היום צריך לקחת צעד אחד אחורה. כל צד צריך קצת זמן לבד - זה נחוץ ועוזר לחזור אל האהבה טעונים באנרגיה קוסמית חזקה - ובימים הבאים יהיה יותר טוב

מחשבון התאמת זוגיות