הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל גדי למזל בתולה


התאמת זוגיות: טובה מאוד

בעד

הגדי והבתולה שייכים שניהם לקבוצת מזלות האדמה וככאלו הם יימצאו קרקע משותפת בתחומים רבים. לשניהם יש מוסר עבודה גבוה. הגדי שאפתן ואין לו בעיה לבצע דברים תפלים כי הוא רואה את המטרה הגדולה והרחוקה באופק. הבתולה הוא ביצועיסט נהדר השם לב לפרטים ומסוגל להתגמש בדרך כדי שהעבודה תעשה. למזלות האדמה חשובה הקרקע היציבה, הם בדרך כלל לא נודדים לעולמות הדמיון והפרקטיקה היא ערך עליון בשבילם. הגדי והבתולה יקימו בית משפחתי נפלא ביחד ולשניהם כבוד הדדי אחד לשני והבנה לצרכים המשותפים. שניהם מתמידים, ממושמעים ובעלי תחושה של שליחות בחיים. בזוגיות ביניהם הורוסקופ אהבה רואה כי שני הצדדים מאוד מעריכים אחד את השני ומעוניינים לרצות את הצד האחר.

נגד

מדובר על התאמה גבוהה מאוד ואידיאלית. אך אם נחפש בעייתיות אולי נקשר אותה בחוסר ביסודות נוספים – מכיוון ששני המזלות שייכים לקבוצת מזלות האדמה יש סיכוי שנתקל בחוסר יסודות אחרים, ייתכן שקשר זה יהיה פרקטי ורציני מדי עם סיכוי של חוסר רגש או דמיון.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

על אף הזוגיות הקוסמית הנהדרת בין שני הצדדים. היום מזל בתולה קצת פחות חש אותה מבדרך כלל. כדאי למזל גדי לעזור להרים את הרומנטיות. לפעמים אפילו חיבוק פשוט זה מספיק.

מחשבון התאמת זוגיות