הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל גדי למזל קשת


התאמת זוגיות: סבירה

בעד

לעיתים קשר בין האדמה (גדי) והאש (קשת) מקבל כוח ועוצמה. שני המזלות אקטיביים – הגדי עם איכות פעילה פועל בסביבה הארצית, מקדם פעולות, יוצר מהלכים, מגשים את עצמו. הקשת מעריך את התכונות האלו אצל הגדי, אלו תכונות שבסופו של דבר מביאות אותו רחוק ולקשת מאוד חשוב להתקדם, רק מה, הדרך שלו אחרת, הגדי יותר מחושב, הקשת יותר הרפתקני, אבל שניהם מעדיפים להימצא בתנועה מתמדת. הגדי יעזור לקשת לקדם מטרות ארציות יותר ואילו הקשת ישפיע על אופיו ההרפתקני של הגדי שעם פרטנר נכון הוא מעז יותר והקשת יושב בול על המשבצת הזאת.

נגד

עולמות שונים יכולים להשלים אחד את השני אבל לעתים תכופות יותר גורמים לריחוק. הגדי שואף לטפס ולהגיע אל ראש ההר ולכבוש אותו ואילו הקשת הקליל שואף לעוף אל על, אל מעל להר, ללא לקיחה בחשבון את הסיכונים ולכן הגדי הזהיר לא יוכל לשתף פעולה עם שאיפותיו של הקשת. הקשת פועל מהלב, חשוב לו מאוד לבצע את מהלכיו מתחושות פנימיות תוך כדי שמירה לא לפגוע במישהו על הדרך, דבר שיכול לקרות לו תכופות בלי כוונה רעה עקב פזיזות וחוסר טקט. הגדי הרבה יותר מחושב, זה נכון שלעתים הוא מנסה להיות פזיז יותר אבל זה עולה לו ביוקר, הגדי רואה מטרה מנגד עיניו, לשם הוא שואף, הוא יכול להיות מרוכז כל כך בהשגת היעד שהדרך לשם יכולה להיות נטולת רגש שזה בדיוק מה שהקשת לא יכול לקבל, מזל אש שמונע מרצון ליהנות בחיים. הוא רציני רק שאין ברירה והגדי יכול להיות רציני מדי ומשעמם בעיני הקשת, חסר רגש ותשוקות. מהצד השני הגדי חושב שהקשת פזיז מדי, לא אחראי וסתם מסתבך בדברים שהפתרון להם נמצא מול העיניים.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

זהו יום רגיל מבחינת האהבה. אבל, בשעה שמזל גדי מרגיש רצון לקצת רומנטיקה או אקשן בזוגיות , הקשת לא חולק את ההרגשה. כדאי להמתין מספר ימים או לשבת ולדבר על מה שקשה.

מחשבון התאמת זוגיות