הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל גדי למזל עקרב


התאמת זוגיות: סבירה

בעד

המשותף למזלות גדי ועקרב היא השאיפה לקרקע, הצורך לראות, לקבל ולחוות דברים בצורה פרקטית, להתייחס למציאות ברצינות מסוימת עם רצון לשמור על שליטה עד כמה שאפשר. העקרב כמזל המים הקבוע הוא דוגמה מצוינת לכך, על אף שעולמו הפנימי גדול ונראה כי לעתים הוא מנותק מהמציאות הוא תמיד גם אם במכוון או במקרה ידאג לשמור על שליטה פנימית עם עצמו והגדרת חוקים מאוד ברורים כיצד לפעול עם העולם החיצוני. הגדי יכול בקלות להתחבר להגדרות האלו, מזל פעיל השייך לקבוצת האדמה מנסה לאורך כל חייו להשיג שליטה, להתקדם ולהצליח בדרכו, חשוב לו להסתכל למציאות בעיניים ולהשיג את הפתרון הפרקטי ביותר למטרה גם אם זה לעתים בלקיחת סיכונים ופזיזות. העקרב בקלות יוכל לייצב לגדי את הקרקע ויעריך אותו על פועלו וכך נרקם קשר של אמון הדדי, קשר רציני עם הגשמת מטרות רבות תוך כדי הבנה והערכה משותפים. כל התשוקה העזה של העקרב תתקבל בברכה על ידי הגדי. לגבי הקנאה הידועה של העקרב, הגדי דווקא יאהב אותה, היא תגרום לו להרגיש בטוח ורצוי. כמו כן, כצוות הם יצליחו מאוד מבחינה פיננסית.

נגד

שני צדדים שמוצאים בקלות שפה משותפת בעולם החיצוני הפרקטי תוך כדי נטישת צדדים אחרים של רגש, כיף והנאה. סיכוי גם שקשר מעין זה התחיל לא בהכרח מתשוקה הדדית אלא באמון הדדי מהיר שיש על מי לסמוך ואם זה המקרה אז בכלל ההמשך אחריו בוודאי משך לצד הפרקטי באופי אחד של השני. החיבור בין שניהם ביחד יחדד תכונות אופי לא בהכרח חיוביות בשני הצדדים, העקרב ככל שימשיך לפעול בעולם הממשי יחדד את רגש הפסימיות והביקורתיות שלו, והגדי בעולם זה יחדד את ראיית המטרה בלבד ללא אלמנטים רגשיים מעורבים בהחלטות. הגדי יסבול מהפסימיות שיוצאת מהעקרב ומהכיוון השני העקרב יסבול מחוסר הרגש שממלא את הקשר.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

האהבה פורחת וזה זמן טוב לסרט טוב או ארוחה רומנטית. כוכבי הלכת לא יאפשרו לאהבה להישאר בשיא שלה - כי בכל זאת מדובר בזיווג סביר בלבד בין מזל עקרב לבין מזל גדי. כדאי להנות מזה כל עוד השפעת כוכב הלכת ונוס בשיאה.

מחשבון התאמת זוגיות