הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל דגים למזל אריה


התאמת זוגיות: סבירה

בעד

שילוב מעניין בין שני כוחות הכמעט מנוגדים אחד לשני. האריה הוא עיקש, יציב ועצמתי, בעל אש פנימית בוערת ועל כן גם יכולת התלבטות גבוהה. הדגים בדיוק ההפך, מזל גמיש מאוד המונע מעולם שלם של מחשבות רגשיות, חלקן אף מסתוריות. האריה נמשך למסתוריות והייחודיות של הדגים, אל הצורך להכיר את רבדיו ולגונן עליו מפני צרות העולם. הדגים לעומתו נמשך לעצמה ולהחלטיות בה האריה פועל, הוא מצליח במהרה לגלות את ליבו הטוב של האריה ושילוב זה ביחד עם היציבות אותה האריה מעניק קונים את הדגים במהירות. נקודת האור במערכת זוגית זו היא האהבה הטהורה ששניהם כמהים לה וזקוקים לה כאוויר לנשימה ושניהם יודעים להעניק אותה. למרות שהאריה ירגיש תמיד מוותר, המצב האמיתי יהיה שהדגים הוא זה שמכניס מימד רוחני ואוהב למערכת היחסים.

נגד

שילוב של אש ומים לא בהכרח ילך טוב לאורך זמן. האריה יכול להיות בקלות עוצמתי מדי בעיני הדגים, הרך, שמוכן בדרך כלל לוותר כדי לא להיכנס לעימותים ובעיקר עם בן זוג ממשפחת האש אשר יכול להיות להיראות בעיני הדגים אף כמאיים. הדגים בדרך כלל נוטה לפזרנות ולדמיונות שווא, האריה על אף שהוא מוקסם מהצד הזה של הדגים, לא יוכל עם הזמן לסמוך על הדגים בביצוע משימותיו. האריה מעדיף תמיד בן זוג אחראי כי הרי משימות בשליחות האריה חייבות להיות ברמה המתקרבת לאם הוא היה מבצע זאת בעצמו - הדגים פשוט לא עומד בסטנדרטים אלו. ריגושים, ויכוחים ומריבות יהיו מנת חלקם של זוגות אלה, אבל אם ילמדו לעשות את הוויכוחים שלהם בלי לרדת מתחת לחגורה אז בסוף המריבה הם יחזרו להשלמה קסומה.

הורוסקופ אהבה יומי 01/08/2021

הורוסקופ האהבה מראה שהיום הוא יום קשה לאהבה בין מזל דגים לבין מזל אריה. אמנם בדרך כלל האהבה בין המזלות היא סבירה - אבל היום הכוכבים רחוקים מלתת את אישורם לקשר הזה. מומלץ לכל צד לקחת זמן לקצת שקט עם עצמו.

מחשבון התאמת זוגיות