הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל דגים למזל מאזניים


התאמת זוגיות: מאוד לא מוצלחת

בעד

שילוב של מאזניים שהם יסוד פעיל עם דגים שהם יסוד משתנה. קשר אקטיבי מלא הרמוניה והפתעות ומפגשים חברתיים בלתי צפויים. המאזניים פרטנר נהדר לסיטואציות חברתיות ולדגים יש יכולת לא צפויה במפגשים עם אנשים ובעיקר כאלו לא שגרתיים. המאזניים אוהב לאזן סיטואציות חברתיות והדגים חמלתי וזורם, ביחד הם יהיו צמד פופולרי שכיף להזמינם למפגשים חברתיים.

נגד

למאזניים הכי טוב להתחבר למישהו שיוביל או יאזן את הדרך, יחד איתו. הדגים הוא לא מזל שמוביל דרך. הדגים מזל סופר גמיש שיכול בקלות להתאים את עצמו לסיטואציות אך זאת בגלל שזה לא מזל עקשן או מקובע וזה כמובן במחיר של לקיחת החלטות. גם הדגים צריך מישהו שיוביל את הדרך והמאזניים לא הטיפוס האידיאלי לכך. לקשר הזה פשוט חסר ראש וזהות משותפת. המאזניים יכול להסתדר עם רוב האנשים אך הדגים יותר מפלה בין אנשים וזהו המקור העיקרי לחוסר הסכמה בינם. אין דבר המעציב את המאזניים יותר מבן זוג זועף ומתלונן כמו שהדגים יכול להיות. הדגים, מצידו, אינו מרגיש בנוח עם כל תחומי העניין של המאזניים.

הורוסקופ אהבה יומי 05/12/2020

עוד יום רע. בעיקר למזל דגים שמקבל קרני אהבה שליליות מכוכב הלכת ונוס. ההמלצה היא לא לחפש אקשן בין בני הזוג, לא אקשן טוב ובוודאי לא אקשן רע. אם הזוגיות אינה עובדת או שיש יותר מדי כעסים, לא להתבייש ולשקול בכובד ראש ובסבלנות את המשך הקשר.

מחשבון התאמת זוגיות