הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל דגים למזל מאזניים


התאמת זוגיות: מאוד לא מוצלחת

בעד

שילוב של מאזניים שהם יסוד פעיל עם דגים שהם יסוד משתנה. קשר אקטיבי מלא הרמוניה והפתעות ומפגשים חברתיים בלתי צפויים. המאזניים פרטנר נהדר לסיטואציות חברתיות ולדגים יש יכולת לא צפויה במפגשים עם אנשים ובעיקר כאלו לא שגרתיים. המאזניים אוהב לאזן סיטואציות חברתיות והדגים חמלתי וזורם, ביחד הם יהיו צמד פופולרי שכיף להזמינם למפגשים חברתיים.

נגד

למאזניים הכי טוב להתחבר למישהו שיוביל או יאזן את הדרך, יחד איתו. הדגים הוא לא מזל שמוביל דרך. הדגים מזל סופר גמיש שיכול בקלות להתאים את עצמו לסיטואציות אך זאת בגלל שזה לא מזל עקשן או מקובע וזה כמובן במחיר של לקיחת החלטות. גם הדגים צריך מישהו שיוביל את הדרך והמאזניים לא הטיפוס האידיאלי לכך. לקשר הזה פשוט חסר ראש וזהות משותפת. המאזניים יכול להסתדר עם רוב האנשים אך הדגים יותר מפלה בין אנשים וזהו המקור העיקרי לחוסר הסכמה בינם. אין דבר המעציב את המאזניים יותר מבן זוג זועף ומתלונן כמו שהדגים יכול להיות. הדגים, מצידו, אינו מרגיש בנוח עם כל תחומי העניין של המאזניים.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

יום נדיר וטוב לאהבה לזיווג שההתאמה בינהם רעה מאוד ביום יום. תתרפקו על הרגע כי הוא נדיר מאוד. הצפייה היא מהמאזניים שירים את הדגים.

מחשבון התאמת זוגיות