הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל סרטן למזל גדי


התאמת זוגיות: טובה

בעד

שני המזלות, הסרטן והגדי, נמצאים בשני הצדדים ההפוכים של המפה. שילוב כזה יכול להעיד על הצלחה גדולה אך לאורך זמן ורק לאחר ששני הצדדים משלימים עם תפקידם ותפקיד בן זוגם בקשר. הסרטן והגדי בעלי איכות פעילה, שניהם מונעים מצרכים חומריים וארציים כמו בית, משפחה ועבודה. הגדי והסרטן יפעלו כל אחד בסביבתו להשיג מטרות אלו. הסרטן ידאג לבית חם ולמשפחה והגדי השאפתן ידאג לעבודה יציבה עם יכולת התקדמות המלווה בקידום מעמדם הכלכלי של הזוג. אם יצליחו להתגבר על הבעיות הנובעות מאופיים המנוגד, הם יהיו צוות מנצח כאשר כל צד ישלים את חסרונותיו של האחר.

נגד

הגדי והסרטן פועלים בדרכים שונות כדי להשיג את מטרותיהם. הסרטן פועל על פי תחושות בטן, מונע רגשית במעשיו ואילו הגדי שועט קדימה אל המטרה והדרך הטובה לכך בעיניו היא התמקדות ללא סטייה רגשית או אמוציונלית לצדדים. הסרטן יתקשה לקבל דרך זו אך יוכל להעריך עם הזמן את היתרונות בהשגת המטרות המשותפות. הגדי מהצד השני, יתקשה לקבל את דעותיו של הסרטן אשר מטרותיו רגשיות יותר ולא תמיד הגיוניות בעיני הגדי, כמו כן בחירת הגדי בדרך לא רגשית יכולה לפגוע לעתים ברגשותיהם של האחרים העומדים לצידה של הדרך וזה משהו שלסרטן יהיה קשה להשלים איתו. בעיות ביניהם יהיו כאשר הגדי בעל הנטייה לקריירה לא יוכל לתת לסרטן את מלוא תשומת הלב שהסרטן זקוק לה. לכן מומלץ לסרטן לקחת את תשומת הלב ולא לחכות שהיא תגיע.

הורוסקופ אהבה יומי 01/10/2020

לא בשורות טובות. על אף הזוגיות הקוסמית של בין מזל סרטן לבין מזל גדי - היום האהבה קצת מדשדשת. אפשר להתרחק קלות ולקחת קצת זמן עצמי. זה חשוב ועוזר לחזור אל הזוגיות באנרגיות חדשות וחיוך על הפנים.

מחשבון התאמת זוגיות