הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל סרטן למזל דגים


התאמת זוגיות: טובה

בעד

שילוב בין שני מזלות מים הפועלים עם צרכים ורצונות דומים. הסרטן והדגים מחוברים מאוד לצד הרגשי שלהם, הסרטן יותר יציב מהדגים ויותר פרקטי, הוא מונע מהדגים להיסחף לחלומות בהקיץ ולאיבוד שליטה. הדגים בגלל אופיו המשתנה, יכול בקלות לאמץ את רצונותיו של הסרטן וביחד איתו לפעול כדי להשיג מטרות משותפות. הסרטן יהיה זה שידאג לבית היציב אך גם הדגים יפגין אהבה ללא גבולות לצאצאיו, הדגים יתבל את הקשר הזוגי ברעיונות מקוריים והסרטן יוכל לעזור לדגים להגשימם. במערכת היחסים שלהם נראה רגישות וטיפוח אגו הדדי עם המון חום, חשק ואהבה. שניהם יאהבו לחלום בהקיץ מול השקיעה אחרי ארוחה רומנטית לאור נרות והסרטנים יעבדו על כך שביחד יגשימו את חלומותיהם.

נגד

אכן ישנה התאמה ברצונות של הסרטן והדגים, אך לשניהם יהיה קשה להביאם לעולם הממשי, אם זה עקב ביישנות וקושי ביצירת תקשורת עם מעגלים חברתיים חדשים או אם בגלל שההחלטות המשותפות לא ממש פרקטיות. בנוסף לכך, עקב העובדה ששני בני הזוג מתווים את הזוגיות שלהם על רגשות, יקבל הקשר עומק רגשי רב מדי, סבוך, ולעתים פסימי יתר על המידה.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

הורוסקופ האהבה צופה יום נהדר לזוגיות בין מזל סרטן לבין מזל דגים. היום התחזית של הדגים פחות מוצלחת במקצת משל המזל האחר. מומלץ לסרטן לדחוף ולהרים את האהבה למקסימום.

מחשבון התאמת זוגיות