הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל סרטן למזל שור


התאמת זוגיות: טובה

בעד

שילוב מצוין בין אדמה למים. השור מביא את הצורך הקיומי, את היציבות, ההרמוניה ואת שלוות הנפש, כל זה מגובה עם שאיפות לקיום בית יציב, עבודה ומשפחה. הסרטן מגיע מעולמות דומים, מאוד בייתי. כמזל אקטיבי הוא יפעל לקיים מטרות אלו, מה שמתאים מעולה לשור, שניהם רואים בכסף ערך חשוב להשגת מטרות ממשיות, והסרטן נוטה לפזר כספים על צרכים רגשיים. השור האסתטי מעריך את הטעם של הסרטן וגם מסוגל לסלוח מדי פעם על הוצאת הכספים הלא הגיונית בעיניו, כל עוד הגבולות מוגדרים. שניהם שואפים לביטחון אישי וכלכלי ואם ימצאו תחומי ענין משותפים, הקשר ביניהם יתחזק מאוד ויחזיק זמן ארוך.

נגד

הסרטן פועל מצרכים רגשיים, מאינטואיציות מגובות בעולם הדמיון. השור יותר ריאלי. אמנם שניהם פועלים בסביבה דומה, אך הדרך שונה. לא תמיד השור יקבל את תחושות הבטן של הסרטן ואילו הסרטן לא יאהב את עקשנותו הרבה של השור בדברים שיש בהם הרבה מעבר לעובדות יבשות.

הורוסקופ אהבה יומי 13/05/2021

יום ממוצע, בינוני ואף משעמם. זה בסדר - הזוגיות נמדדת דווקא בימים האלה. היכולת לקבל זה את זה בימים שאין זיקוקים בשמיים ובעיניים היא הגדולה של זוג. החיבור הקוסמי בין מזל סרטן למזל שור הוא טוב וזה אומר שעוד יהיו ימים מעניינים וטובים מאלה.

מחשבון התאמת זוגיות