הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל שור למזל דגים


התאמת זוגיות: טובה

בעד

שילוב הרמוני ומעניין בין מזלות אדמה למים ובין איכות קבועה למשתנה. השור הארצי והיציב אל מול הדגים הדינמי והרגיש, השור מנווט בקלות את מערכת היחסים, הדגים הגמיש משתלב בקלות לרצונותיו של השור, מכניס חמלה ורגישות לקשר וזוכה למשענת יציבה בדמות השור אל מול דמיונותיו והתפזרותו של הדגים. הצורך בשייכות של השור יספק לדגים את העוגן שהוא צריך ומונע ממנו להיסחף בים הפנטזיות שלו. השור, המשקיע והאוהב לעבוד יתן דוגמא טובה לדגים העצלן ויעזור ליציבות ולקביעות של הדגים השובב שאינו אוהב התחייבויות לטווח ארוך. בנוסף השור המציאותי והמעשי יהיה האוזן הקשבת של הדגים בעל מצבי הרוח המשתנים. באהבה, השור מאוד נאמן והדגים מאוד מעריץ את הפרטנרים שלו. כך נהיה עדים למערכת יחסים בה הדגים יעזור לשור לצאת מעט מן השגרה.

נגד

הדגים לא בהכרח מחובר לקרקע, לפחות לא לפי הסטנדרטים של השור, השור יצטרך מראש לדעת לוותר לדגים גם אם הוא ממש ישתדל להתאים את עצמו לדרישותיו של השור. הדגים בקלות מתפזר לצדדים, שוכח ולא תמיד אחראי. הדגים מהכיוון השני יראה את השור כמקובע מדי, לא גמיש ולא רגיש מספיק להבין אותו.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

בדרך כלל האהבה פורחת, אבל היום הורוסקופ אהבה של מזל שור בצד הנמוך של הסקאלה. מה שנדרש זו הכלה וסבלנות מצד מזל דגים. אפשר גם לפנק. אם יש התנגדות מצד שור אז אפשר ורצוי להתרחק ולשחרר קצת - זה בסדר יש ימים גם כאלה.

מחשבון התאמת זוגיות