הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל שור למזל דלי


התאמת זוגיות: לא מוצלחת

בעד

שני המזלות לא ממש מדברים באותה שפה, אך מכיוון ששניהם מזלות קבועים הם לוקחים את החיים ברצינות עם הרבה אחריות עצמית למעשיהם. אם שני המזלות ילמדו להכיר את השוני בין אחד לשני ולאמצו יוכל הקשר להתקיים עקב הערכה הדדית רבה.

נגד

שילוב בין אוויר לאדמה, שני יסודות שבטבע לא נפגשים, וגם בגלגל המזלות לא מעידים על שילוב אידיאלי, בעיקר ששני המזלות, השור והדלי הם מזלות בעלי איכות קבועה, השור מקובע במקומו על האדמה והדלי במיקומו באוויר. שני המזלות מגדירים כל אחד בדרכו את תפיסת מציאותו ואינם זזים בקלות מעמדותיהם או מתגמשים בהתאם לסביבה, נוסיף לזאת את מרכיב תפיסת המציאות השונה ונקבל קשר שלא יחזיק מעמד לאורך זמן. השור הוא שמרן, זהיר וצפוי מראש, לעומתו הדלי אוהב חידושים ומלא התלהבות מוחצנת, עליז ושופע חיים. השור יראה את הדלי כמוזר מדי, לא מציאותי ולא פרקטי והדלי יראה את השור כמשעמם, חסר דמיון וגשמי מדי. השור מחפש קשר יציב והדלי נתפס בעיניו כחופשי מדי וחסר מחויבות. היכולת שלהם להיות בני זוג שמפרים אחד את השני מוטלת בספק. השור שאוהב את הבית החם לא יסתדר עם הדלי ששואף לצאת, לשנות דברים ולשבור מוסכמות.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

היום יום לא טוב לאהבה. זה זיווג קשה בכל יום, והיום מייצג את המצב שמזל שור בעננה של רגשות אהבה שליליות ואיתו מזל דלי שלא חש שום דבר מיוחד. די צפוי לזוגיות הזאת.

מחשבון התאמת זוגיות