הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל שור למזל סרטן


התאמת זוגיות: טובה

בעד

שילוב מצוין בין אדמה למים. השור מביא את הצורך הקיומי, את היציבות, ההרמוניה ואת שלוות הנפש, כל זה מגובה עם שאיפות לקיום בית יציב, עבודה ומשפחה. הסרטן מגיע מעולמות דומים, מאוד בייתי. כמזל אקטיבי הוא יפעל לקיים מטרות אלו, מה שמתאים מעולה לשור, שניהם רואים בכסף ערך חשוב להשגת מטרות ממשיות, והסרטן נוטה לפזר כספים על צרכים רגשיים. השור האסתטי מעריך את הטעם של הסרטן וגם מסוגל לסלוח מדי פעם על הוצאת הכספים הלא הגיונית בעיניו, כל עוד הגבולות מוגדרים. שניהם שואפים לביטחון אישי וכלכלי ואם ימצאו תחומי ענין משותפים, הקשר ביניהם יתחזק מאוד ויחזיק זמן ארוך.

נגד

הסרטן פועל מצרכים רגשיים, מאינטואיציות מגובות בעולם הדמיון. השור יותר ריאלי. אמנם שניהם פועלים בסביבה דומה, אך הדרך שונה. לא תמיד השור יקבל את תחושות הבטן של הסרטן ואילו הסרטן לא יאהב את עקשנותו הרבה של השור בדברים שיש בהם הרבה מעבר לעובדות יבשות.

הורוסקופ אהבה יומי 22/04/2021

היום לא יום מוצלח לאהבה בין מזל שור לבין מזל סרטן. זה נכון שבדרך כלל האהבה גדולה ופורחת, אבל היום צריך לקחת צעד אחד אחורה. כל צד צריך קצת זמן לבד - זה נחוץ ועוזר לחזור אל האהבה טעונים באנרגיה קוסמית חזקה - ובימים הבאים יהיה יותר טוב

מחשבון התאמת זוגיות