הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל תאומים למזל אריה


התאמת זוגיות: טובה

בעד

שילוב מעולה בין שני בני זוג שמקבלים אחד את השני. כפי שבטבע האוויר מפרה את האש וגורם לה לעלות אל-על כך תהיה מערכת היחסים בין שני המזלות שמזוהים עם יסודות האש והאוויר. אריות ותאומים הם מזלות אשר אוהבים לאהוב ונהנים מאוד מחברת האחד את השני. בנוסף לכך התאומים תורם רבות לאריה ביצירת חיי זוגיות דינמיים ומלאים הרפתקאות כמו שהאריה אוהב, ביכולת שלו להישלח למשימות ובהגדלת חיי החברה של האריה בטיפוסים שונים ומשונים שהתאומים בקלות אוסף על הדרך.

נגד

התאומים מתפזר, ולאריה חשוב שיש מישהו לסמוך עליו, כזה שאפשר לשלוח אותו למשימה והוא ייבצע בדיוק כפי שהאריה מצפה, והאריה הרי בסוף תמיד מעדיף את השלמות, מה שלתאומים יהיה קשה להפיק. התאומים מצידו יכול לראות בקלות את האריה כעצלן מדי, סגור לעתים בעצמו ומונע מאגו וכבוד מה שלא ממש מתקבל בתפיסתו של מזל תאומים. לשונו החדה של התאומים תפגע לעיתים באריה המלכותי והגאה.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

יום ממוצע, בינוני ואף משעמם. זה בסדר - הזוגיות נמדדת דווקא בימים האלה. היכולת לקבל זה את זה בימים שאין זיקוקים בשמיים ובעיניים היא הגדולה של זוג. החיבור הקוסמי בין מזל תאומים למזל אריה הוא טוב וזה אומר שעוד יהיו ימים מעניינים וטובים מאלה.

מחשבון התאמת זוגיות