הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל תאומים למזל עקרב


התאמת זוגיות: לא מוצלחת

בעד

העקרב הוא בעל השליטה והרצונות, והתאומים הגמיש מניע את עצמו בהתאם לרצונות העקרב. העקרב יהיה הקרקע הנוחה והבית החם לתאומים, הוא מכיוונו יוכל לבצע הרבה מן המשימות אשר העקרב לעתים מתקשה לבצען. העקרב יביא לתאומים את היציבות וההתמדה וידאג שהתאומים לא יתפזר יותר מדי. התאומים זקוק להכוונה ולדעות יציבות וממקום זה יוכל לפעול יותר בקלות להשגת המטרות האישיות שלו.

נגד

שני המזלות האלו הפכים גמורים אחד של השני. העקרב הוא מזל בעל עומק רגשי רב, הוא טוטלי באהבה ומצפה מבן זוגו שידע לאהוב אותו בצורה אבסולוטית. התאומים הוא מזל הזקוק לחופש, הוא יכול להיות נאמן באהבה אך הצורך הבסיסי שלו הוא חברתי. לעקרב קשה בדיוק בנושא זה, הוא אינו מאמין גדול בריבוי ידידים ויתקשה לא לחשוד ולעתים אף לקנא לתאומים. העקרב הוא חושני, תובעני, קנאי ולא גמיש. לעומתו, התאומים הוא הפכפך, קליל, שטחי ונתון למצבי רוח. התאומים חברתי מאוד ולעומתו העקרב אוהבים לשמור על פרטיותו וכאן יתחילו בעיות ביניהם.

הורוסקופ אהבה יומי 28/10/2021

מבחינת הורוסקופ אהבה, היום זהו יום רע עבור מזל עקרב אפילו שעבור התאומים יש יום טוב מאוד בתחום האהבה. התאמת הזוגיות בינהם לא מוצלחת וקשה לראות איך מתגברים על יום כזה. אם התאומים לא יצליח לשפר את המצב עבור העקרב אז מומלץ לו ללכת והשקיע את מרצו בהתבוננות פנימית על טיב מערכת היחסית הזאת.

מחשבון התאמת זוגיות