הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל עקרב למזל בתולה


התאמת זוגיות: טובה

בעד

העקרב והבתולה אינם דומים במהותם אך יכולים בקלות להשלים אחד את השני. העקרב שייך למזלות המים ולאיכות קבועה, מביא עימו את הביטחון והיציבות לקשר. העקרב פועל בחיפוש אחר מטרות פרקטיות ואינו נמהר בהחלטותיו. הבתולה לעומת זאת הוא הפעיל שבזוג, הגמיש והקליל יותר מבין שניהם, אך עם גבולות מוחשיים. הבתולה ימצא בעקרב את העוגן וההחלטיות והעקרב יראה בבתולה ככזה אשר בקלות אפשר לרתום אותו לכל משימה. הבתולה המאופק ימצא חופש ונועזות מסוג שלא חווה ביחסים עם מזלות אחרים וזה מבטיח מערכת יחסים מעניינת ומספקת לשני הצדדים, גם בטווח הארוך.

נגד

הבתולה יכול להיות מוטרד מדי לטעמו של העקרב. העקרב החלטי ומתקשה לעתים לקבל את המעצורים הרבים שנקלים בדרכו של הבתולה. התקשורת בין הבתולה לעקרב היא לא אידיאלית, הבתולה פותח בקלות בשיחה ואוהב לתבלה בפרטים רבים, העקרב לעומתו שתקן ומופנם יותר, הוא לא ממהר לחלוק בפרטים על עצמו ולא תמיד יכיל את הסבלנות לדיבורים שלא מקדמים מעשים. העקרב יכול להיות רגשי מדי לבתולה, טוטלי ונוקשה, מצד שני הבתולה יראה בעיני העקרב כאחד של ממהר לקבל החלטות ותמים מדי כאשר זה מגיע לאופיים של אחרים.

הורוסקופ אהבה יומי 19/09/2020

לא בשורות טובות. על אף הזוגיות הקוסמית של בין מזל עקרב לבין מזל בתולה - היום האהבה קצת מדשדשת. אפשר להתרחק קלות ולקחת קצת זמן עצמי. זה חשוב ועוזר לחזור אל הזוגיות באנרגיות חדשות וחיוך על הפנים.

מחשבון התאמת זוגיות