הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל עקרב למזל תאומים


התאמת זוגיות: לא מוצלחת

בעד

העקרב הוא בעל השליטה והרצונות, והתאומים הגמיש מניע את עצמו בהתאם לרצונות העקרב. העקרב יהיה הקרקע הנוחה והבית החם לתאומים, הוא מכיוונו יוכל לבצע הרבה מן המשימות אשר העקרב לעתים מתקשה לבצען. העקרב יביא לתאומים את היציבות וההתמדה וידאג שהתאומים לא יתפזר יותר מדי. התאומים זקוק להכוונה ולדעות יציבות וממקום זה יוכל לפעול יותר בקלות להשגת המטרות האישיות שלו.

נגד

שני המזלות האלו הפכים גמורים אחד של השני. העקרב הוא מזל בעל עומק רגשי רב, הוא טוטלי באהבה ומצפה מבן זוגו שידע לאהוב אותו בצורה אבסולוטית. התאומים הוא מזל הזקוק לחופש, הוא יכול להיות נאמן באהבה אך הצורך הבסיסי שלו הוא חברתי. לעקרב קשה בדיוק בנושא זה, הוא אינו מאמין גדול בריבוי ידידים ויתקשה לא לחשוד ולעתים אף לקנא לתאומים. העקרב הוא חושני, תובעני, קנאי ולא גמיש. לעומתו, התאומים הוא הפכפך, קליל, שטחי ונתון למצבי רוח. התאומים חברתי מאוד ולעומתו העקרב אוהבים לשמור על פרטיותו וכאן יתחילו בעיות ביניהם.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

משהו טוב עובר היום על העקרב, אך עבור התאומים היום הזה הוא סביר לכל היותר, כפי שכבר למד לצפות מזוגיות שהאסטרולוגיה קובעת אותה כלא מוצלחת. העקרב יכול לנסות להרים את המורל, אך בספק אם יצליח.

מחשבון התאמת זוגיות