הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל דלי למזל אריה


התאמת זוגיות: סבירה

בעד

האריה והדלי נמצאים בגלגל המזלות אחד אל מול השני ועל כן גם נקראים מזלות מנוגדים/משלימים. במפגש בין שני מזלות אלו יכול להיווצר קשר זוגי מעניין וייחודי אך כל זאת אם שני הצדדים מצליחים לקבל ולאמץ את אופיו הייחודי של כל אחד מבני הזוג. האריה האוהב דברים מיוחדים אשר נותנים לו הרגשה מלכותית, אוהב את אופיו של הדלי, את הדרך בה דברים לא שגרתיים מלווים את שגרת יומו של הדלי ואת רעיונותיו המקוריים. הדלי לעומתו יתקשה בתחילה לאמץ את האש הרברבנית המלווה את דיבורו של האריה אך עם הזמן יתגלה ליבו הטוב של בן האש וזה יקנה את הדלי במהירות. חיי החברה שלהם יהיו ערים ומלאים בגלל ששניהם טיפוסים חברותיים האוהבים להכיר אנשים חדשים אבל כאשר האריה ילך להציב עצמו במרכז הבמה, הדלי ילך אחורה ויחפש איך לברוח מאור הזרקורים. הדלי והאריה יפעלו שניהם ממניעים טובים, יתקשו לפגוע במכוון בזולת ויעריכו מטרות דומות המושכות לכיוון צדק ויושרה, לשניהם חשוב החופש ולשני בני הזוג יש יכולת טובה לתת זאת לצד השני.

נגד

קשר קשה ומורכב המתפתח לאט אך משיג בסופו של דבר תוצאות טובות אם הוא שורד. המפגש הראשוני בין אריה לדלי יכול ליפול בקלות בפליטת פה מיותרת של האריה, מספיק שזה יכניס יותר מדי אגו ויראה את עצמו כנעלה מעל אחרים וזה יוריד לדלי את כל החשק להמשיך להתרועע עם האריה. האריה, עם כל הקושי, חייב להוכיח לדלי כי כוונותיו טהורות ודבריו הוצאו מהקשרם רק כדי להגיע לעמק השווה עם הדלי. קשר בין אריה לדלי יכול להצליח רק לאחר זמן ולאחר דרך ארוכה רצופת מכשולים. הדלי והאריה מזלות עקשניים ועל כן יתקשו להתפשר אחד כלפי השני וזאת גם עקב דרכי חשיבה שונות. הדלי יראה לאריה כלא ריאלי וככזה שלעתים מגזים עם רעיונות שמייחודיים הפכו למוזרים. הדלי לעומתו יראה את האריה כמשעמם ועקשן ללא סיבה. האריה לא ישבע נחת מהבדידות של הדלי וכאשר יתקל בחומת רגשות, הוא פשוט ילך לחפש מישהו אחר שיעריץ אותו ויחזיר לו חום ואהבה. הבעיה הגדולה במערכת היחסים היא בתחום המנהיגות. הדלי לא יהיו מוכן להיות הנתין הנאמן של האריה המלך הגאוותן, דבר זה יביא את הרומן לסוף דרכו.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

מה אפשר להגיד? הזיווג סביר בין מזל דלי לבין מזל אריה, והיום שני הצדדים הם ביום שלא מרשים מבחינת הורוסקופ אהבה לכאן או לכאן. מומלץ לקחת כל דבר עם חיוך ולחזק את ההרגשה בלב.

מחשבון התאמת זוגיות