הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל דלי למזל תאומים


התאמת זוגיות: טובה מאוד

בעד

שילוב של שני מזלות אוויר בעלי תפיסה מחשבתית דומה ואיזון טוב בין איכויות – האיכות הקבועה של הדלי אל מול האיכות המשתנה של התאומים. הדלי הוא המזל היציב מבין השניים, יש לו דעות קבועות ורצונות ברורים, הוא אינו זז מעמדותיו בקלות, לעומתו התאומים גמיש, מתאים את עצמו לסביבה ומקבל את תפיסתו של הדלי כשלו. שני המזלות אוהבים חופש ואינם קנאים אחד כלפי השני. למרות שתאומים אינו עקבי ובלתי יציב, הדלי מבין אותו היות וגם הוא כזה. לשניהם תפיסה חברתית דומה ובמרכזה הקבלה של השונה מהם ללא התנשאות מצידם. לשני המזלות צורת חשיבה דומה והתאמה בצורת התקשורת המעודדות פתיחות. התאומים משתמש בדלי כעוגן ומקור ליציבות ואילו הדלי אוהב את הקלילות והספונטניות של התאומים אשר בהם הוא משתמש כדי להשיג מטרות נוספות אשר גם הדלי וגם התאומים נהנים מהם במשותף.

נגד

התאומים נוטה להתפזר יתר על המידה ולעתים גם להיות מושפע מאנשים אשר הדלי לא מקבל את תפיסתם ומהותם. שניהם בעלי מצבי רוח בלתי צפויים ומשתנים, לכן נהיה עדים לויכוחים לעיתים קרובות. הדלי אוהב להיות עצמאי ואין לו קושי במיוחד לבצע את משימותיו בעצמו, כאשר הוא משתף אותם עם התאומים ייתכן כי התאומים לא יוכל לעמוד בסטנדרטים הנוקשים של הדלי אשר יבחר לבצען בעצמו רק שלא יהיו אחרת מהמטרות אליהן שאף. הדלי יכול להיות סגור במקצת לתאומים הקליל ויראה בעיניו כקשה מדי ולא גמיש, הדלי לעומתו יכול לראות את התאומים כאחד שאי אפשר לסמוך עליו עד הסוף וככזה שיותר מדבר מאשר עושה.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

גם יום בינוני מבחינת האהבה לשני צדדים כמו מזל דלי ומזל תאומים זה יום טוב יותר מלרוב הזוגות. ההמלצה היא פשוט לתת ליום לזרום והכי חשוב זה לחייך, לחבק ולזרוק איזו מילה טובה או שתיים.

מחשבון התאמת זוגיות