הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל דלי למזל קשת


התאמת זוגיות: טובה

בעד

זהו חיבור מאזן. שילובים רומנטיים ואחרים בין מזלות אש ואוויר בדרך כלל מוצלחים יותר מאחרים עקב הערכה הדדית גבוהה. הדלי הוא מזל קבוע וחיבור אידיאלי בשבילו יהיה עם מזל גמיש יותר. הקשת כמזל משתנה יוכל להוציא את המיטב שבו בקשרים עם מזלות יציבים וקבועים יותר ממנו, יש כאן תרומה הדדית של צד מייצב אל מול צד מבצע, הקשת צד ומביא את האוכל הביתה והדלי כבר מכין ממנו מעדן. לשניהם יש התלהבות רבה לחיות והם מביטים קדימה כל העת תוך השגת הסכמה על הדרך להשגת היעדים והמטרות בחיים. הקשת כמחפש הרפתקאות וחוויות חדשות יעריך את החוש למקוריות של הדלי, שניהם בעלי חוש צדק וצדדים סוציאליים דומיננטיים, ביחד יוכלו לצבור חוויות רבות ומגוונות ורצוי כאלו עולמיות עם חיבורים אוטנטיים לאוכלוסיות המקומיות.

נגד

קשר שיוכל להניב פירות רק לאחר תקופת זמן. בתחילה הקשיים יהיו רבים יותר עד שהקשת ירכוש את אמון הדלי, אמנם הדלי מזהה ישר על ההתחלה כי הקשת בעל לב טוב ועל כן מתקבל בהערכה על ידי הדלי, אך כבר בצעדים הראשונים האי סדר של הקשת לא יעזרו לו לבסס אמון אצל הדלי. הדלי רואה את הקשת כנמהר מדי, חסר טקט וכזה שמסתבך בכל דבר, ואילו הקשת יראה את הדלי כמרוכז מדי בעצמו וכן כעקשן עם יותר מדי עקרונות חקוקים בסלע, קר ולא רגיש מספיק.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

לא בשורות טובות. על אף הזוגיות הקוסמית של בין מזל דלי לבין מזל קשת - היום האהבה קצת מדשדשת. אפשר להתרחק קלות ולקחת קצת זמן עצמי. זה חשוב ועוזר לחזור אל הזוגיות באנרגיות חדשות וחיוך על הפנים.

מחשבון התאמת זוגיות