הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל דלי למזל סרטן


התאמת זוגיות: לא מוצלחת

בעד

הסרטן והדלי לעתים נפגשים על הדרך אך על פי רוב חושבים אחרת ופועלים במקומות שונים אחד מהשני. אך אם שני מזלות אלו יפגשו לקשר רומנטי אין ספק שיהיה זה קשר מיוחד ומלא הפתעות. הדלי שאוהב מקוריות ודרכים מיוחדות לבצע דברים ימצא בסרטן שעולמו הפנימי עשיר קרקע פורייה לרעיונות חדשים. הסרטן מכיוונו יקבל מהדלי מבחר רב של זיכרונות, רעיונות ודעות מקוריות שאותם יוכל הסרטן לאסוף. הדלי שחזותו החיצונית נראית לעתים כלא יציבה, אך למעשה זהו מזל קבוע ויציב וככזה יש לו דעות ורעיונות מוצקים מלווים בהרבה אחריות, צד זה מתאים לסרטן המחפש אחר יציבות ביתית ויראה בדלי לאורך זמן כאחד שאפשר לסמוך עליו בהקמת המשפחה האידיאלית.

נגד

שילוב בין יסוד אוויר ליסוד המים, לא אידיאלי במיוחד לקשר זוגי. העולמות של שני בני הזוג לא ממש נפגשים. בעוד שהסרטן חם ותלותי, הדלי מוחצן ועצמאי. סביר להניח כי מערכת היחסים תהיה כמו בין שני אנשים שאינם מדברים באותה שפה כי בזמן שהסרטן ירצה להיות בבית, בדיוק אז, הדלי יהיה מוכרח לצאת לבילוי מוטרף עד הבוקר. הסרטן פועל על הקרקע, פועל בשיקולים רגשיים ואינטואיציות, מופנם, מעריך את הסביבה הביתית שלו ומעגלים חברתיים מצומצמים המורכבים מכאלו הקרובים לליבו. הדלי לעומתו הוא מזל שאוהב את החופש שלו, אוהב להיות פעיל בארגונים חברתיים, בסביבות גדולות אם אפשר, הוא יארגן אנשים לפעולה או ייקח שליטה על הפקת אירוע כזה או אחר וישמח מאוד אם בן זוגו יוכל לקחת חלק בתשוקותיו, הסרטן הולך בדיוק בכיוון הנגדי, יהיה לו קשה עם עודף החופש שהדלי דורש ועם רעיונותיו המוזרים והחדשנים כי הרי הסרטן מעריך דווקא את הגישה המסורתית, המוכרת והאהובה. לדלי יהיה קשה לקבל את עודף הניתוח הרגשי של הסרטן ואילו הסרטן יתקשה לעכל את הניתוק הרגשי והקרירות שבה הדלי פועל.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

משהו טוב עובר היום על הסרטן, אך עבור הדלי היום הזה הוא סביר לכל היותר, כפי שכבר למד לצפות מזוגיות שהאסטרולוגיה קובעת אותה כלא מוצלחת. הסרטן יכול לנסות להרים את המורל, אך בספק אם יצליח.

מחשבון התאמת זוגיות