הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל קשת למזל אריה


התאמת זוגיות: טובה מאוד

בעד

שילוב טוב בין שני מזלות אש. כאשר שני מזלות אש נפגשים לקשר זוגי ישנה התאמה גבוהה עקב דרכי חשיבה ורצונות דומים. האריה יהופנט מהאופטימיות והמוחצנות של הקשת ופשוט לא יבין כיצד יכול להיות מישהו יותר שמח ואופטימי מהם, בעוד שהקשת שאוהב להשתעשע יוקסם מהפתיחות ושמחת החיים של האריה. האריה היציב נותן קרקע בטוחה לקשת לפעול, נותן לו את החופש לו הוא צריך ומעריך את מעשיו. קל לאריה להניע את הקשת לפעולה והקשת מכיוונו שש לרצות בשמחה בגלל מטרות זהות. הקשת הוא מזל ההשכלה, אוהב ללמוד מעשייה עצמית, האריה נעזר בידע הרב של הקשת לארגון מטרות חדשות לשניהם.

נגד

שני מזלות אש בקשר יכול להיות גם בעייתי. הקשת והאריה אינם מזלות שאוהבים להקשיב ומעדיפים להישמע ועל כן גם התקשורת ביניהם לא תמיד תהייה סובלנית. לאף אחד מהצדדים לא תהיה מספיק סבלנות לשמוע את הצד השני, אלא אם התקשורת תהיה מבוססת על דו-שיח ולא על הרצאות ארוכות הדדיות. שניהם מחרחרי ריב ובעלי אגו. אמנם הקשת גמיש יותר ומוכן לוויתורים רבים, אך אם האריה לא ייתן לו חופש ביטוי, הקשת ירגיש במהירה שהאריה רודה בו ויעמוד על הרגלים האחוריות. כדי שקשר זה יעבוד על האריה והקשת לעבוד ביחד ולא כיחידות עצמאיות המתנגשות לעתים תכופות.

הורוסקופ אהבה יומי 28/10/2021

על אף הזוגיות הקוסמית הנהדרת בין שני הצדדים. היום מזל אריה קצת פחות חש אותה מבדרך כלל. כדאי למזל קשת לעזור להרים את הרומנטיות. לפעמים אפילו חיבוק פשוט זה מספיק.

מחשבון התאמת זוגיות