הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל קשת למזל דגים


התאמת זוגיות: סבירה

בעד

קשר בין דגים לקשת יאופיין בהרבה רומנטיקה רגשית. הדגים אוהב לגלוש על גלים של אהבה והקשת שגם ככה אמוציונלי וגמיש גם הוא יוכל בקלות להיסחף עם הדגים. קשר כזה אינו קשר של שולט/נשלט וזאת על אף שהקשת בהיותו מזל אש יהיה דומיננטי יותר ולעתים הוא יתפוס פיקוד אך הוא תמיד מוכן ומעדיף שהצד השני יהיה מעורב בהחלטות וגם ימשוך יחד איתו לבצעם. הגמישות של שניהם מתבטאת גם ביחסם לסובבים אותם. הדגים השייך למזל המים מוצף בעולם רגשי, הגמישות שלו מתבטאת בצד חמלתי, הוא מרגיש את כאבם של האחרים. בקשרים זוגיים ארוכי טווח מתאים את עצמו הקשת לאופי של הצד השני ולאופיו של הקשר. הקשת מזל גמיש אך עם העוקץ המפורסם של מזלות האש וכיתר חבריו ליסוד זה הוא פועל מהלב. הוא לא יפגע באחרים, לפחות לא בכוונה וינסה תמיד לשפר את מעשיו כדי שהצד השני לא יתבאס עליו. כך, כששני אלו ביחד נפגשים זהו גוף חמלתי, רגיש וגמיש, מלא רגשות ואקטיבי מאוד. קשר שאף פעם לא משעמם בו.

נגד

קשר קשה אשר מצריך אנרגיה רבה משני הצדדים כדי להתגבר על הבעיות שיצוצו בדרך. החיסרון העיקרי בקשר זוגי בין שני מזלות מאיכות משתנה הוא העדר יציבות ובגדול, אלו שני גלים באמצע ים, סוחפים אחד את השני, שתי להבות של אש ללא אש מרכזית. הקשת מפוזר, ילד נצחי, פועל במיטבו שהוא לבד ואף אחד לא נשען עליו או מוביל אותו, בדומה אליו גם הדגים מפוזר לא פחות, חולמני, זורם עם החיים ומעדיף שמישהו שהוא בוטח בו רגשית ינווט אותו בדרכיו. הדגים הרוחני ינסה לביית את הקשת הקליל ולפתוח צוהר לעולם של שניים בלבד ולא חיים בקומונה תמידית, אבל לא בטוח שהדבר יצליח משום שהקשת הוא איש חופש מטבעו וקשה לו להיות סגור בבית אחד עם אדם אחד, הוא חייבים חופש. בקיצור קשר שיהיה יותר הזוי מפרקטי, מעניין אין ספק, אבל יתקשה לפעול בצורה טובה לאורך זמן.

הורוסקופ אהבה יומי 28/06/2022

זהו יום רגיל מבחינת האהבה. אבל, בשעה שמזל דגים מרגיש רצון לקצת רומנטיקה או אקשן בזוגיות , הקשת לא חולק את ההרגשה. כדאי להמתין מספר ימים או לשבת ולדבר על מה שקשה.

מחשבון התאמת זוגיות