הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל קשת למזל סרטן


התאמת זוגיות: לא מוצלחת

בעד

שני המזלות פועלים בעולמות שונים וכמעט ולא נפגשים בדרך, אך אם קשר זה אכן קורה פירותיו יהיו מאוחרים אך איכותיים. הקשת הגמיש והקופצני יגלה עם הזמן כי הסרטן יכול לספק לו תמיכה רגשית ויציבות על הקרקע ואלו הסרטן ייהנה מהיצירתיות של הקשת אשר יפרה את עולם הדמיון של הסרטן ברעיונות אותם יתרגם הסרטן למציאות תוך כדי ארגון הקשת לביצועם.

נגד

שילוב של אש ומים הוא לא שילוב אידיאלי. הסרטן השייך למשפחת מזלות המים מופנם יותר, רגיש, מסתורי לעתים ואילו הקשת השייך למשפחת האש אוהב לשמור על ישירות. הסרטן הקנאי והרגשני לא יקבל את קלות הדעת וחוסר הנאמנות של הקשת. לקשת ימאס מהר מאוד מהתלות שמפתח בו הסרטן. כך נראה מערכת מוזרה בה צד אחד מחפש כתף לבכות עליה בעוד השני מנסה לברוח מהאחריות. ככל שהסרטן ילחץ למחוייבות לקשר, הדבר יגרום לקשת לחפש את היציאה מהקשר ואף להיות אגרסיביים. כך יווצר מצב בו גם הקשת יהפוך לתוקפן יותר ואילו הסרטן יפגע רגשית ואף עלול לסבול מדיכאון מהקשר.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

מבחינת הורוסקופ אהבה, היום זהו יום רע עבור מזל קשת אפילו שעבור הסרטן יש יום טוב מאוד בתחום האהבה. התאמת הזוגיות בינהם לא מוצלחת וקשה לראות איך מתגברים על יום כזה. אם הסרטן לא יצליח לשפר את המצב עבור הקשת אז מומלץ לו ללכת והשקיע את מרצו בהתבוננות פנימית על טיב מערכת היחסית הזאת.

מחשבון התאמת זוגיות