הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל קשת למזל בתולה


התאמת זוגיות: לא מוצלחת

בעד

הקשת והבתולה הם מזלות בעלי יכולת אינטלקטואלית גבוהה. לקשת חשיבה מהירה והוא אוהב להעצים את הידע שלו, הבתולה קולט מידע רב ובדרך כלל יש לו גם זיכרון טוב ובעיקר לכל מיני פרטים קטנים וטכניים שלעתים עוזרים לבתולה לתת פתרונות. שני המזלות בעלי קצב מהיר גם בפעולה וגם בשיחה ומכיוון ששניהם נחשבים מזלות גמישים, יכולים לרתום אחד את השני למעשים ורעיונות חדשים.

נגד

החיבור ביניהם הוא קשה ומצריך השקעת אנרגיה מרובה משני הצדדים. אמנם לשני המזלות יכולת גמישות גבוהה אך הבתולה יותר הססן, ויותר זהיר, לא אוהב לבצע דברים בעלי סיכון גבוה. לעומתו, הקשת פזיז, אוהב סיכונים, משתדל לחפש אטרקציות חדשות שיביאו לו עניין וריגוש. הבתולה לא מחפש ריגושים, אך הוא יזרום עם הקשת ובתוכו יעדיף פעולות שהרגליים בהן נשארות על הקרקע. הגמישות של שני המזלות יכולה להוות חסרון משמעותי בתא הזוגי וזאת בהעדר יציבות, שני המזלות זקוקים כל אחד בדרכו לבן זוג יותר יציב, כזה עם רגלים על הקרקע המסוגל לקחת החלטות. הקשת מתפזר בקלות בהעדר יציבות והבתולה מגדיל את ההתלבטויות שלו. מעשים אמנם יש, אך פחות פתרונות ממשיים. הקשת אוהב את החופש, אוהב לחשוב במונחים גדולים, הבתולה לעומתו יותר ביקורתי, שם לב לפרטים קטנים, נקי יתר על המידה והקשת יהיה מבולגן מדי לטעמו של הבתולה.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

היום יום לא טוב לאהבה. זה זיווג קשה בכל יום, והיום מייצג את המצב שמזל קשת בעננה של רגשות אהבה שליליות ואיתו מזל בתולה שלא חש שום דבר מיוחד. די צפוי לזוגיות הזאת.

מחשבון התאמת זוגיות