הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל מאזניים למזל אריה


התאמת זוגיות: טובה

בעד

שילוב נחמד, אופטימי. מאזניים ואריות יסתדרו היטב ביחד, כמו בהרבה מקרים נוספים של צירוף יסודות אוויר ואש. האריה היצירתי יימשך כמו דבורה לצוף לחיקי המאזניים האומנותי. שניהם אוהבים אנשים וחיי חברה פוריים. האריה אוהב להיות במרכזם של מעגלים חברתיים והמאזניים הוא החוליות המקשרות במעגלים אלו. המאזניים הוא איש שיחה, אשר מסוגל בקלות להתאים את עצמו לאנשים שונים, הוא כריזמטי, כזה הצוחק מבדיחות, או לפחות מחייך בצורה חמימה. האריה נמשך טבעית לאנרגיה של המאזניים ויכול להיות בעל ברית מצוין למאזניים המחפש אחר חיים הרמוניים, יפים וקלילים עד כמה שאפשר. חיזוק נוסף לקשר יהיה כאשר המאזניים ההססן יאפשר לאריה, מנהיג טבעי, לקחת פיקוד באופן טבעי וללא מלחמות יוקרה וכבוד.

נגד

המאזניים פועל תמיד לבצע דברים ביחד ועל כן שואף על פי רוב לקשר רומנטי אשר בו שני בני הזוג חולקים ללא מעמדות בינם את החיים ופועלים ביחד כדי להתמודד עם קשיי החיים. האריה טיפוס שפועל יותר לבד ואם כבר בקבוצה או בזוג, האריה אוהב לתת את הטון ולפעמים גם לשלוט בצד השני. המאזניים מוכן לגמישות מסוימת אך זו חייבת להיות הדדית, מאוזנת, ויתור הדדי כדי להשיג מטרה ביחד כשוויה, הוא לא יוכל לאורך זמן להתגמש אל מול אריה שתלטן הבטוח בצדקתו. בתחום הכספים, יש מקום לדאגה. שניהם אוהבים לבזבז כסף ולקנות דברים, לכן, כדי להימנע ממצבים כספיים לא נעימים שניהם צריכים לדאוג להכנסת כספים לחשבון הבנק, אם לא יקרה כן, מהר מאוד הם ימצאו את עצמם מתווכחים שעות מי גרם למצב.

הורוסקופ אהבה יומי 01/08/2021

היום לא יום מוצלח לאהבה בין מזל מאזניים לבין מזל אריה. זה נכון שבדרך כלל האהבה גדולה ופורחת, אבל היום צריך לקחת צעד אחד אחורה. כל צד צריך קצת זמן לבד - זה נחוץ ועוזר לחזור אל האהבה טעונים באנרגיה קוסמית חזקה - ובימים הבאים יהיה יותר טוב

מחשבון התאמת זוגיות