הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל מאזניים למזל שור


התאמת זוגיות: סבירה

בעד

המאזניים והשור הם מזלות השואפים להרמוניה, שניהם מושפעים מכוכב הלכת ונוס, כוכב האהבה והיופי. המאזניים מתמקד בצד השגת הרמוניה באמצעות תקשורת, השור מגיע להרמוניה בסביבה היום יומית. שני המזלות משדרים נאמנות. השור יציב בדרכו ואינו סוטה במהרה לצדדים ומאזניים אוהב לחלוק שותפויות וחי בשביל זוגיות מאוזנת. ביחד שני המזלות יכולים להתקיים כיחידת עבודה, רעיונות וביצועים.

נגד

מזל השור שייך לקבוצת האדמה וככזה מטרותיו חומריות ופרקטיות יותר ממזל המאזניים השייך למזלות האוויר. המאזניים יהיה פחות צפוי מהשור, יותר פעיל בעולם החיצוני ויותר עסוק בתקשורת עם אנשים מאשר מעשים, השור יראה את כל זה כהתפזרות של בן זוגו, כחוסר לקיחת אחריות וחוסר רצינות. המאזניים יראה לעומתו את השור כצפוי מדי אשר לא עומד בקצב או ברצונות של המאזניים לחיי חברה פעילים ורבים. בתחום הפיננסי יהיו מעט הבדלי גישות ביניהם, השור החסכן יתקל במאזניים מעט יותר בזבזני אך למרות זאת, שניהם יאהבו לאגור ולרכוש דברים חדשים. בעיות בקשר עלולות להיות במידה והמאזניים יהיה עצמאי מידי ויזניח את השור, או אז ייוצרו ויכוחים בגלל חוסר הדאגה וייצר הפזרנות של מאזניים מצד אחד והנטייה ליציבות ולחסכנות של שור.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

בשעה שמזל מאזניים מואר באור האהבה היום במיוחד - המצב בדיוק הפוך למזל שור. יש תקופות כאלה וישנם מחזורים טבעיים כאלה. ההמלצה היא פשוט לנשום עמוק ולחכות לימים הבאים. הזיווג הטבעי בין שני המזלות הוא סביר לכל היותר - אז קשה לראות משהו טוב במיוחד או רע במיוחד לצפות לו.

מחשבון התאמת זוגיות