הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל מאזניים למזל גדי


התאמת זוגיות: לא מוצלחת

בעד

גדי ומאזניים הם מזלות הנמשכים אחד לשני ללא מאמצים רבים. התקשורת ביניהם קולחת וקיימים נושאים משותפים רבים שבהם דעותיהם זהות לחלוטין. הגדי והמאזניים שניהם מזלות המשתייכים לאיכות הפעילה ועל כן הקשר ביניהם יהיה קשר אקטיבי, ובעיקר אם שני הצדדים מגיעים לאיזון ואמון הדדי. הגדי כמזל אדמה אקטיבי ימשוך תמיד לפעולות יום יומיות ארציות, הוא נע על הקרקע בחיפוש אחר אטרקציות, המאזניים כפרטנר אידיאלי יוכל בקלות לזרום עם הגדי וביחד יוכלו להשיג מטרות רבות בעולם הממשי, שילוב של תכלית עם תקשורת סביבתית העוזרת להגשים מטרות. השילוב בין שניהם יוכל לשני הצדדים להוציא יותר טוב את הצד הפרקטי בהם, שניהם יגלו שקל להם לתת אמון אחד בשני כי פעולות שניהם נעשות על פני השטח ופחות בהסתר, אלו לא מזלות שמעמיקים או חופרים יותר מדי בתוך עצמם וההדדיות הזאת יכולה לעזור במקצב הקשר ובכמות ההספק.

נגד

אמנם בעולם החיצוני ישנה יכולת טובה להשיג מטרות, אך הדרך להשגת מטרות אלו לא תהיה בהכרח קלה. הגדי הוא מזל עקשן, אמנם פעיל ובעל גמישות מסוימת אבל ברגע שהוא שם את הרגל על הקרקע הוא מעדיף שהיא תישאר בדיוק כך, בדרך שאותה הוא רואה כבטוחה ונכונה. למרות שהמאזניים הוא מזל זורם שפועל במיטבו שמפעילים אותו, העקשנות של הגדי, אמונתו בעבודה קשה לצורך הגשת מטרות בחיים והראיה היותר מדי פרקטית שלו לא באים למאזניים טוב, יותר מדי פינות שצריך להתייחס בצורה יותר הרמונית ועגולה לחיים, המאזניים יגלה במהרה צדדים חדשים באופי שלו, ויהפוך לאחד שנלחם על שלו אל מול החלטות של הגדי שנראות בעיני המאזנים כנעשות בכוונה.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

אמנם הקשר בין מזל מאזניים למזל גדי הוא כאמור לא מוצלח - אך היום כוכב הלכת ונוס משרה אנרגיית אהבה קוסמית על שני בני הזוג.

מחשבון התאמת זוגיות