הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל מאזניים למזל סרטן


התאמת זוגיות: לא מוצלחת

בעד

המאזניים והסרטן בעלי איכות פעילה, הבעיה היא ששניהם לא פעילים באותם מקומות: הסרטן פעיל בסביבה הביתית שלו, במעגלים החברתיים הקרובים אליו ובמשפחה, ואילו המאזניים פועל בסביבה החיצונית, עסוק ביצירת קשרים חברתיים. הקשר יפעל טוב אם יצליחו שני בני הזוג לאזן אחד את השני, הסרטן יפעל ביצירת בית חם והמאזניים יקשר אותו לעולם החיצוני. שני המזלות זקוקים לקשר זוגי, הסרטן מבחינה רגשית חי את הרומנטיקה הזוגית ומקדם תמיד גם אם לא ביודעין את רעיון התא הזוגי המשפחתי. המאזניים מכיוונו שואף תמיד לחפש שותף לחיים, כזה שביחד יבצעו את משימות החיים, בהרמוניה ובאיזון.

נגד

קשר לא אידיאלי בין שני בני זוג שלא מדברים באותה שפה. הסרטן רגיש מדי ובעיקר לקרובים אליו. המאזניים פתוח וזורק מילים ומשפטים ללא מעצור רגשי. לעתים קרובות יפגע הסרטן מהמאזניים ואלו המאזניים מכיוונו לא יבין למה הסרטן עושה מכל דבר דרמה. כמו כן, מאזניים אוהב את השיחות הקלילות, העברת אינפורמציה מעשית, ואילו הסרטן מושך לשיחות רגשיות יותר. נדיר יהיה למצוא ביניהם שפה משותפת, לפחות בתחילתו של הקשר. המאזניים שזקוק לחופש יגלה כי הקשר חונק ומגביל אותו למוסכמות קבועות מראש. הסרטן יחל להציק למאזניים שלא יוכל להישאר בקשר לאורך זמן.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

הזיווג בין מזל מאזניים לבין מזל סרטן הוא כאמור בעייתי, אבל היום ישנה אהבה באוויר. מומלץ להנות מהיום כל עוד אפשר, כי לא צפוי בכוכבים שזה ימשך זמן רב. כדאי להנות מהרגע.

מחשבון התאמת זוגיות