הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל מאזניים למזל דלי


התאמת זוגיות: טובה

בעד

ניגודים המשלימים אחד את השני. שילוב מוצלח בדרך כלל שאם הוא צולח, מניב פירות עם הזמן. לשניהם תכונות דומות כגון: חברתיות, יצירתיות, ומעורבות ציבורית. לכן, צפוי להם קשר של שני נאהבים מעורב בחברות וקירבה ובהמון רומנטיקה. שני המזלות משתייכים ליסוד האוויר שזו כבר התחלה טובה. המאזניים פעיל בסיטואציות חברתיות והדלי מביא את הערכים המוצקים. ישנה הרבה הבנה הדדית ועל פי רוב הם חולקים בתפיסות עולם וסטנדרטים דומים. הדלי כמזל קבוע יכול להפעיל בקלות את המאזניים שישמח לשתף פעולה ובמקביל יתרום בהשגת מטרות עקב קצב מהיר יותר, אקטיביות וגמישות חברתית.

נגד

זה נכון ששני המזלות שייכים לקבוצת האוויר ושניהם תקשורתיים, אך יש הבדל תהומי בין התפיסה של הדלי לזו של המאזניים בכל הקשור להתנהלות חברתית. המאזניים הוא מזל הפועל במיטבו כשהוא לא לבד, הוא שותף נאמן וחבר טוב כי מבחינתו סיטואציות בין שני אנשים ויותר הן הדלק לחייו, תפיסתו סוציאליסטית ולא מתנשאת והוא ימשוך על פי רוב להגיע לאיזון בסיטואציות חברתיות. גם לדלי ערכים סוציאליים גבוהים, אך עקב הגדרות יותר ספציפיות לגבי מותר ואסור הנובעות מאיכותו הקבועה של המזל, הוא גם יפעיל ביקורת גבוהה יותר כלפי הסביבה וכלפי עצמו. בסופו של יום הוא מעדיף לפעול לבד כי הדרך שלו תמיד תהיה טובה יותר והוא לא יתאכזב כך מהסביבה. הרצון דומה, הדרך שונה. המאזניים יהיה תמיד קליל מדי ולא רציני מספיק עבור הדלי ולהפך, הדלי בעיני המאזניים יהיה ביקורתי מדי ולא זורם באותו קצב של המאזניים. המאזניים ההססן יהיה מרוצה מהעובדה שהדלי מהיר ההחלטה מקבל על עצמו את האחריות לביצוע כל הנושאים שקשורים למערכת היחסים. למאזניים קל לזרום בהתאם לרעיונותיו של הדלי אך במהרה זה יהיה הדבר היחידי שהוא יעשה, יזרום ללא יוזמה. גם הדלי על אף שנוח לו שיש לו פרטנר זורם יחפש בשלב מסוים את הקונטרה, את הרצון של הדלי למקוריות וחדשנות מבן הזוג ולא רק שהוא מביא אותן לשולחן. קשר של שני מזלות מקבוצת האוויר יהיה קשר עם יותר דיבורים ממעשים.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

בשעה שמזל מאזניים קורן מאהבה היום, הדלי חווה יום ממוצע לחלוטין. מכיוון שבסך הכל מדובר בהתאמה טובה בין המזלות, מומלץ למאזניים להפתיע את הדלי במתנה רומנטית ואוהבת.

מחשבון התאמת זוגיות