הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל מאזניים למזל בתולה


התאמת זוגיות: טובה

בעד

שילוב יפה בין שני מזלות המעריכים אסתטיקה והרמוניה. המאזניים מעריך את הדברים היפים בחיים ולעומתו מזל בתולה מביא את ההקפדה על הפרטים הקטנים אשר מוצאת את מקומה אל רמה אסתטית גבוהה ביותר. למזל בתולה ולמזל מאזניים צרכים דומים בבן זוג, הם יעדיפו תמיד בן זוג כזה היכול לחלוק את חייו איתם בצורה שיווניות, ללא שליטה או מאבקי אגו. הבתולה והמאזניים פועלים במיטבם בעבודה משותפת, שניהם מספיק גמישים כדי לחלוק חיים משותפים המורכבים מתחומי עניין ומעגלים חברתיים של שני הצדדים בקשר. הבתולה והמאזניים אוהבים תקשורת פתוחה, זורמת וקלילה, לשניהם יכולת הקשבה והגמישות היחסית של שני המזלות תעזור להעברת רעיונות ודעות הדדיים וגם פיתוח רעיונות חדשים.

נגד

החיסרון בשילוב בין שני מזלות תקשורתיים כאלו, שלשניהם חסרה יכולת מסוימת לביצוע, אמנם המאזניים מבצע נהדר, וגם לבתולה לא חסר, אך במפגש הזה שניהם ימצאו קודם כל בן זוג לתקשורת מה שיגרום לשניהם לסטות מהעשייה עצמה. על אף היכולת התקשורתית הגבוהה של הבתולה, הוא עדיין מזל מופנם וזהיר, המאזניים לעומתו יותר מוחצן, מעדיף פחות את הסביבה הביתית של הבתולה. הקלילות של המאזניים באה לידי ביטוי באהבה לבזבז כסף, אהבה למסיבות, חגיגות ואירועים חברתיים מכל סוג שהוא בעוד שהבתולה מחפש את הפגמים בכל דבר וחייב שהכל יהיה מושלם. המאזניים מחליק קדימה וממשיך בחייו ואז הבתולה בעל הלשון החדה יגרום למאזניים להרגיש פגוע.

הורוסקופ אהבה יומי 22/10/2020

יום ממוצע, בינוני ואף משעמם. זה בסדר - הזוגיות נמדדת דווקא בימים האלה. היכולת לקבל זה את זה בימים שאין זיקוקים בשמיים ובעיניים היא הגדולה של זוג. החיבור הקוסמי בין מזל מאזניים למזל בתולה הוא טוב וזה אומר שעוד יהיו ימים מעניינים וטובים מאלה.

מחשבון התאמת זוגיות