הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל עקרב למזל דגים


התאמת זוגיות: טובה

בעד

מכיוון ששני המזלות האלו שייכים ליסוד המים, כבר יש הבנה ועקרונות הדדיים. העקרב עם יסוד קבוע מביא איתו יציבות בעוד הדגים עם היסוד המשתנה גמיש מאוד. העקרב נותן בקלות לדגים מקום יציב ומאורגן למחשבותיו, אחריות, סדר והבנה רגשית עמוקה, אותם להם זקוק הדגים ועל הדרך גם מכוון העקרב את הדגים להגשים את רצונותיו שלו עצמו. אופיים החזק של העקרב מתאים מאוד לדגים ההססן. הדגים בעל הדמיון המפותח יצית באש גדולה את היצירתיות של העקרב. בקשר עצמו, הדגים מעניק לעקרב את המסירות וההערצה שהוא כל כך משתוקק להם וביחד, על ידי מסירותו למעשי אהבים ורומנטיקה הם יצרו יחדיו הילה זוהרת המאירה לכל הסובבים אותם.

נגד

יותר מדי מים וישנו חיסרון גדול ביסודות אחרים, שיכולים לשפר את יכולות העבודה המשותפת של השניים כיחידה אחת אל מול עצמם ואל מול העולם החיצוני, למעשה כל אחד מהצדדים יכול לראות בשני כגירסה מוגזמת של עצמו.

הורוסקופ אהבה יומי 23/01/2021

יום ממוצע, בינוני ואף משעמם. זה בסדר - הזוגיות נמדדת דווקא בימים האלה. היכולת לקבל זה את זה בימים שאין זיקוקים בשמיים ובעיניים היא הגדולה של זוג. החיבור הקוסמי בין מזל עקרב למזל דגים הוא טוב וזה אומר שעוד יהיו ימים מעניינים וטובים מאלה.

מחשבון התאמת זוגיות