הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל עקרב למזל קשת


התאמת זוגיות: סבירה

בעד

שני מזלות החיים בעולמות שונים ואף מנוגדים, העקרב הקבוע השייך ליסוד המים מביא מופנם, חשדן ודורש אמון מוחלט מבן הזוג בעוד הקשת מזל האש המשתנה הוא בדרך כלל הדוגמה ההפוכה אל העקרב, אוהב חופש ופחות בייתי, מעדיף מרחבים והרפתקאות מגוונות, ומוחצן מאוד. אבל, משהו בניגוד הזה יכול ליצור את השלמה אידיאלית, זוג שיגשים הרבה אם יעברו את המכשולים בדרך ויארגנו חלוקת תפקידים והכרה עם אמון הדדי. העקרב כמזל קבוע מכניס יציבות לקשר, עצמה שהקשת צריך בשביל שהוא יוכל לפרוץ למרחבים עם רשת מגן מתחתיו, הוא מצידו יעשיר את עולמו של העקרב ובכלל הגמישות של הקשת מתחברת יפה עם היציבות של העקרב. כאמור אם פועלים חכם ויודעים לשים דברים בצד.

נגד

אלו פשוט שני מזלות עם ראיית עולם שונה מדי. העקרב כמזל מים קבוע לא יוכל לתת אמון בקלות במזל הקשת הקופצני אשר דברים רבים קורים לו במזל, כזה שרוקם קשרים חברתיים לא בהכרח מובנים ולא תמיד מובן עד הסוף עם מחשבה פזיזה וגם על הדרך לא אחראי. הקשת מכיוונו יראה את העקרב כמופנם מדי, לא אמיתי, איטי מדי וכזה שמוריד לו את רוח החיים והופך אותו לפסימי ומחושב יתר על המידה. בקיצור הקשת על אף ההערכה ביכולת היציבות והעומק של העקרב יתקשה לקבל את ההסדר שמונע ממנו את החופש והופך אותו מילד נצחי לאיש אמיתי. העקרב ינסה לשלוט במערכת היחסים אך הקשת חסר המנוחה וקל הדעת לא יהיה מעוניין להיות כינור שני במערכת אלא במרכזה (לפחות כלפי חוץ). הקשת ירצה לקבוע את סוגי הבילוי שלו, גם החברתי וגם האישי וכבר אז יחלו בעיות לצוץ ולהפריע לקשר.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

בשעה שמזל עקרב מואר באור האהבה היום במיוחד - המצב בדיוק הפוך למזל קשת. יש תקופות כאלה וישנם מחזורים טבעיים כאלה. ההמלצה היא פשוט לנשום עמוק ולחכות לימים הבאים. הזיווג הטבעי בין שני המזלות הוא סביר לכל היותר - אז קשה לראות משהו טוב במיוחד או רע במיוחד לצפות לו.

מחשבון התאמת זוגיות