הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל עקרב למזל שור


התאמת זוגיות: טובה

בעד

השור והעקרב ממוקמים אחד מול השני בגלגל המזלות, מזלות הפכים ומשלימים אחד את השני. שני המזלות בעלי איכות קבועה ועל כן תפיסתם יציבה, שקולה ומקובעת יותר. שילוב של שור ועקרב במערכת היחסים יכולה להוליד קשר יציב, שבו שני הצדדים סומכים אחד על השני ולשניהם מטרות ושאיפות דומות. השור שייך למזלות האדמה ורצונותיו מכוונים על פי רוב אל כיוון הפרקטיקה, הוא אינו שוגה בדמיונות שווא ואינו רץ אחר מטרות לא הגיוניות או לא שקולות. העקרב השייך למזלות המים אינו ממהר לשום מקום, הוא בונה לעצמו עולם יציב ומוגן בחומות ומשבץ לתוכו אנשים שהוא יכול לסמוך עליהם, על פי רוב שני המזלות אינם מחפשים אחר אור הזרקורים ומסתפקים בקהל מצומצם של חברים קרובים אך איכותיים. השור יחפש אחר בית, עבודה ומשפחה והעקרב יחפש אחר בן הזוג הנצחי, היציב באהבה ובאחריות, שאיתו אפשר להקים משפחה ובית חם. השור מתאים בדיוק להגדרה זו.

נגד

השור והעקרב שניהם מזלות יציבים, כלומר שיכולת הגמישות שלהם מועטה, שניהם לא מחפשים להנהיג את הקשר אך יתקשו לזוז מעמדתם. ככל שכמות הניגודים באופי רבה יותר כך גם כמות העימותים רבה יותר. אפשר להמעיט בכך אם שני הצדדים רוכשים אמון הדדי מלא בבן זוגם. השור מושך לכיוון העולם הגשמי, העקרב מכבד זאת ועל פי רוב גם פועל כך, אך עדיין מונע מתחושות בטן, דבר הזר לשור אשר לעתים אינו יוכל לקבל את החלטותיו הלא רציונליות של העקרב. העקרב מכיוונו יתקשה לקבל את ההפשטה של השור בסיטואציות שבעיני העקרב מורכבות יותר. אופיו הרכושני והקנאי של העקרב ייצור רגשי כעס אצל השור הנאמן ויתרום לא מעט להתמוטטות הקשר.

הורוסקופ אהבה יומי 21/10/2020

לא בשורות טובות. על אף הזוגיות הקוסמית של בין מזל עקרב לבין מזל שור - היום האהבה קצת מדשדשת. אפשר להתרחק קלות ולקחת קצת זמן עצמי. זה חשוב ועוזר לחזור אל הזוגיות באנרגיות חדשות וחיוך על הפנים.

מחשבון התאמת זוגיות