הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל עקרב למזל מאזניים


התאמת זוגיות: מאוד לא מוצלחת

בעד

העקרב יהיה הצד שיפעיל את המאזניים שמצידו זורם בכיף וכבר ישרה אווירה נעימה על הדרך. זה גם יתרון נוסף של המאזניים בשביל העקרב, המאזניים התקשורתי והקליל יכול לרקום קשרים חברתיים רבים שהעקרב מתקשה, בעיקר בלהתחיל אותם, וגם אם בדרך כלל המעגלים החברתיים של העקרב מצומצמים, הוא תמיד ישתמש במעגלים החברתיים של המאזניים. היתרון של העקרב בשביל המאזניים יתבטא בעומק, ביסודיות ובהנעה לפעולה.

נגד

הבעיה העיקרית בקשר בין מאזניים לעקרב היא העולמות ששניהם פועלים בהם. העקרב מאופיין בעומק רגשי רב ביותר, הוא מזל מקובע שאינו ממהר בפעולה עד שהוא בוחן את צדדיה לעומק. על פי רוב קשריו החברתיים מעטים אך מרובי שנים וגם פה אינו מרגיש צורך להימצא בקרב אנשים על בסיס יומי. המאזניים הוא בדיוק הפוך מזה, מזל שחשובה לו שמחת החיים, החברה, האנשים, שם הוא יפעל במיטבו. החיבור עם העקרב יכול למשוך אותו בקלות לעולם הסגור יותר שהעקרב אוהב, צד שלעתים קיים גם במאזניים בשל סמיכותו במפה לעקרב, אך אם יחוזק יאבד העקרב את שמחת החיים שלו. העקרב הרגיש, שנפגע בקלות, נתון למצבי רוח ומתפרץ מידי פעם בזעם, יקבל יחס אדיש מהמאזניים, שפשוט לא יודע להתמודד עם מצבים כאלה. בהמשך הקשר נראה שמאזניים, שזקוק לגיוון בחיי האהבה, לא ישאר הרבה זמן בקשר עם העקרב הרכושני שרוצה לשלוט בקשר.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

הזיווג בין מזל עקרב לבין מזל מאזניים הוא כאמור בעייתי, אבל היום הכוכבים זורחים. זה מצב שיכול לבלבל אבל אסור לטעות, זהו היוצא מן הכלל שמעיד על הכלל. אפשר להנות מהרגע אבל לא מומלץ להתרגל אליו מדי.

מחשבון התאמת זוגיות