הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל עקרב למזל דלי


התאמת זוגיות: לא מוצלחת

בעד

בסופו של עניין מדובר בשני מזלות יציבים. מזלות שמתייחסים לחיים ולעצמם ברצינות, עם אחריות וסדר מסוים. בקיצור שני הצדדים מעריכים את התכונות האלו אחד בשני וכאן כבר יש נקודות טובות לבניית קשר. יהיה גם משהו מאוד יפה בחיבור הזה בין העולם הפנימי של העקרב לזה המקורי של הדלי בשמיים, בעיקר אם לוקחים את זה לכיוון יצירתי. הם יסתדרו נהדר אם יפתחו עסק ביחד. מבחינת הרגש זה יכול להיות חיבור מעניין: העקרב כמובן קיבל בנושא תואר מצטיין, אך אצל הדלי זה משתנה, זהו מזל שאינו רץ על ציר הרגש כשייך למזלות האוויר, אבל בהיותו המזל הקבוע במפה ואיתו גם ההתרחקות הסביבתית המגיעה מתוך עולם פנימי עמוק ועקרונות מוגדרים, דווקא משם יוכל הדלי להבין ביתר קלות את רצונותיו הרגשיים של העקרב. העקרב מצידו יראה בערכים החברתיים של הדלי ועקרונותיו כסיבה נוספת לתת בו אמון ואף לספוג כמה ערכים על הדרך כדי לשפר את עצמו.

נגד

היתרון של שני מזלות קבועים החולקים תפיסות יציבות ואחריות דומות הן גם החיסרון הראשון שלהם, שני מזלות קבועים יכולים להיות עקשנים לא קטנים. מי זה שמוותר או משתנה? זה כבר יותר מסובך ואם אין מערכת מסודרת של כבוד עם ויתורים הדדים זה פשוט לא ילך. העקרב מתייחס לקשר כרומנטי מאוד וברצינות בעוד שהדלי רואה בקשר הזדמנות להרחבת אופקים ולהוספת עוד חבר לרשימה הארוכה של מכריו. העקרב לא יוכל לקבל את עצמאותו של הדלי בתוך הקשר או להבין את גישתו הקלילה של הדלי לקשר ביניהם ולאהבה בכלל. הדלי אמנם מזל תקשורת ולא פעם תמצא אותו מדבר ארוכות על דברים שחשובים בעיניו, אך לעתים תכופות תמצא אותו בשקט, ולא בגלל שהוא עסוק במחשבות שהוא לא מעוניין לחשוף, אלא בגלל שאין כרגע משהו מספיק חשוב לדבר עליו. אצל העקרב כמובן זה ההפך, מזל מופנם בגלל עומק פנימי, כל מילה, משפט או סיפור בדרך כלל נבחר בקפידה. העקרב יהיה יותר מחושב בתקשורת והדלי יראה זאת על פי רוב כאחד שיש לו יותר מדי מה להסתיר. העקרב שתלטן וקנאי ותכונות אלו יתנגשו עם הדלי החופשי שאינו מוכן שיקשרו אותו או יגידו לו מה לעשות.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

משהו טוב עובר היום על העקרב, אך עבור הדלי היום הזה הוא סביר לכל היותר, כפי שכבר למד לצפות מזוגיות שהאסטרולוגיה קובעת אותה כלא מוצלחת. העקרב יכול לנסות להרים את המורל, אך בספק אם יצליח.

מחשבון התאמת זוגיות