הורוסקופ אהבה

תחזית אהבה בין מזל עקרב למזל טלה


התאמת זוגיות: סבירה

בעד

הטלה נמשך לעוצמות של העקרב ואלו העקרב ברגע שהוא הגדיר את הטלה כמושא האהבה שלו כבר אין דרך חזרה. אהבה עשויה לפרוץ בין השניים שכן שניהם פיזיים אנרגטיים ומלאי תשוקה. העקרב מודע ליכולות הביצוע של הטלה ואת הרצינות בה תופס הטלה את מטרותיו, ואילו הטלה מעריך את יכולתו של העקרב להיות יסודי ורציני ובעל יכולות הבנה עמוקות מעבר לכוחותיו של הטלה.

נגד

העקרב הוא מזל מים, מאוד עמוק ומופנם. גם אם לעתים מראה העקרב יכולות חברתיות גבוהות, העקרב מאוד סלקטיבי בבחירת המעגל הקרוב שלו ורכישת אמונו לא באה בקלות. הטלה מייצג בדיוק את התכונות ההפוכות, קל למזל טלה להתחבר לאנשים חדשים, הוא בולט בסיטואציות חברתיות גם אם אין לו רצון ברור לכך, הוא נותן את אמונו בקלות על בסיס תחושות של הלב והוא יודע לסלוח במהירות. העיסוקים הרבים של הטלה גורמים לעקרב לחוסר ביטחון. הטלה לעולם לא יסכים לקבל הוראות מאחר והעקרב לעולם לא יסכים להיות במקום השני.

הורוסקופ אהבה יומי 23/05/2022

מזל עקרב חווה את האהבה היום בצורה יוצאת מן הכלל, אך לעומת זאת הטלה ביום בינוני למדי מבחינת הורוסקופ אהבה. מומלץ לעקרב לעשות צעדי התקרבות. אם האהבה קרה מדי היום אולי כדאי לחכות עוד מספר ימים.

מחשבון התאמת זוגיות